Zviedrijas Latviešu apvienība

Zviedrijas Latviešu Apvienība (ZLA) apvieno vienā kopīgā organizācijā Zviedrijā dzīvojošos latviešus. Apvienības mērķis ir palīdzēt latviešiem Zviedrijā saglabāt un uzturēt latviešu valodu, kultūru un identitāti. ZLA veicina un atbalsta dažādas latviešu kopienas iniciatīvas visā Zviedrijā, kas vērstas uz šī mērķa sasniegšanu.


ZLA darbība notiek astoņās nodaļās visa Zviedrijā. Apvienības nodaļas savu darbību piemēro vietējo biedru vajadzībām un interesēm. Jebkurš Zviedrijā dzīvojošs latvietis, Latvijas valstspiederīgais vai interesents, var kļūt par ZLA biedru, iestājoties kādā no apvienības vietējām nodaļām.


ZLA vietējās nodaļas Zviedrijā:

Dienvidzviedrijas nodaļa
Gēteborgas nodaļa
Stokholmas latviešu koris
Stokholmas latviešu skola
Upsalas nodaļa
Viduszviedrijas nodaļa Stokholmā
Viduszviedrijas nodaļa Örebro
Ziemeļzviedrijas nodaļa

Kā kļūt par Zviedrijas Latviešu Apvienības biedru?

Ikviens, kas atbalsta Zviedrijas Latviešu Apvienības mērķus, var tikt uzņemts ZLA. Biedrus uzņem un ikgadējās dalības maksas nosaka ZLA vietējās nodaļas valde. Visa iemaksātā biedru nauda paliek vietējās nodaļas rīcībā. Iestāšanās ZLA ir pavisam vienkārša - raksti e-pastu kādam no nodaļu pārstāvjiem un samaksā biedra naudu nodaļas noteiktajā apmērā.

Dienvidzviedrijas nodaļa - Rihards Čanka
Gēteborgas nodaļa - Ilze Šakars vai Daina Šakars
Stokholmas latviešu koris - Rita Di Biaggio vai Ingrīda Leimanis
Stokholmas latviešu skola - Ieva Reine vai Guntis Urtāns
Upsalas nodaļa - Pēteris Prūsis vai Māra Simons
Viduszviedrijas nodaļa Stokholmā - Ingrīda Auzere vai Anita Dzilnava
Viduszviedrijas nodaļa Örebro (jaundibināta!!!) - Kristīne Bodniece
Ziemeļzviedrijas nodaļa (jaundibināta!!!) - Ieva Eriksson

Ja neesi drošs/-a, kura ir Tev tuvākā ZLA nodaļa, aizpildi ZLA biedra pieteikuma anketu un ZLA pārstāvis sazināsies ar Tevi jau tuvākajā laikā.


Kā uzzināt par latviešu kopienas aktivitātēm Zviedrijā?

Latviešu liste - saņem e-pastā regulārus jaunumus par latviešu kopienas pasākumiem Zviedrijā. Piesakies, rakstot e-pastu uz adresi latviesu.liste@gmail.com un izsaki vēlmi saņemt informāciju. Pieprasījumu redzēs un apstrādās tikai listes administrators.

ZLA un tās nodaļu mājas lapas - regulāri publicē informāciju par aktuālajiem pasākumiem. Ieskaties nodaļu mājas lapās! Kontaktinformāciju atradīsi www.zla.se  sadaļā ZLA Nodaļas.

ZLA nodaļu vadītāji - ja vēlies uzzināt vairāk par aktivitātēm Dienvidzviedrijā, Ziemeļzviedrijā, Stokholmā vai Gēteborgā un tās apkārtnē, sazinies arī ar attiecīgo nodaļu vadītājiem vai pārstāvjiem. Kontaktinformāciju atradīsi sadaļā ZLA Nodaļas.

 

ZLA un Zviedrijas latviešu interešu grupas sociālajos tīklos - Facebook un Draugiem.lv darbojas vairākas interešu grupas, kas atrodamas pēc nosaukuma "ZviedrijasLatviešu apvienība", "LatviešiZviedrijā" vai saistības ar Zviedriju.  

Kontakti

46 0 8214425

www.zla.se