Rietumkrasta vasaras vidusskola "Kursa"

 

Par skolu:

Kursa ir Rietumkrasta vasaras vidusskola, kas atrodas pie Šeltonas Vašingtonas štatā. Tā dibināta 1973. gadā. Kursas mērķis ir dot vidusskolas vecuma jauniešiem iespēju apgūt savu etnisko mantojumu, mācoties latviešu valodu, kultūru, tradīcijas un satiekot jaunus draugus. Kursas skolas diena sākas ar gramatikas, vēstures, tautas deju un dziedāšanas stundām. Pēc pusdienām ir mācību stunda un nodarbības un vēlāk pēc vakariņām spēles un nodarbības.

Lielākā daļa audzēkņu ir vidusskolas vecumā (14-18 g.v.). Nometnē jaunieši mācās patstāvību, atbildību un sadarbību, un iegūst zināšanas un spējas, kuras noder gan latviskā vidē, gan arī vispārējā sabiedrībā. Kursas vidusskola ilgst parasti tikai sešas nedēļas, bet Kursā iegūtās draudzības bieži turpinas visu mūžu.

"Nezinu citu vietu pasaulē, kur tu vari uzzināt par latviešu kultūru, staigāt pa plašo zaļo Vašingtonas mežu, mācīties kā spēlēt šahu no pasaules līmeņa lielmeistariem, būt 2 stundu brauciena attālumā no Jūrmaliem vai Vulcāniem, ēst vissvaigākos pīrāgus pasaulē, un iegūt draugus uz mūžu 5 nedēļu laikā. Es mīlu Kursu!!" / ANDRIS MATTSON
Kontaktpersona:  

Indra Ekmane, Direktore (kursa@kursa.org)
Iveta Āva ,Administratore (sekretare@kursa.org)


 

Kontakti

360 427 9869

Kartes dati
Informācija par karti ©2017 Google
Kartes datiInformācija par karti ©2017 Google
Informācija par karti ©2017 Google
Karte
Satelīts