Dalies:

Par Latviesi.com

Latviesi.com ir interneta medijs latviešiem ārpus Latvijas, kas sniedz noderīgu informāciju un nodrošina kopienas komunikācijas platformu latviešiem visā pasaulē, ar mērķi palīdzēt latvietības stiprināšanā, ikdienas sadzīvē un strādājot, studējot vai ceļojot ārpus Latvijas. Informācijas personalizēšanai iespējams Izmantot jaunumu iestatījumus, lai norādītu kādu saturu un cik bieži vēlies saņemt! Lasot portālu, atlasi informāciju tikai par sev vajadzīgām interesēm un valstīm.

Latviesi.com nodrošina lielāko latviešu diasporas notikumu kalendāru, organizāciju un kopienu katalogu, pa valstīm un tematiem sakārtotu noderīgu padomu apkopojumu, kā arī svarīgākās ziņas, kas saistošas tieši ārpus Latvijas dzīvojošajiem latviešiem.

Latviesi.com medija platforma ir veidota, lai katram pašam ir iespējams saturu pievienot, aktualizēt un ar to dalīties citos medijos. Jau šobrīd vairāk kā 50 organizāciju un kopienu informatīvās lapas esam nodevuši to pārstāvju pārraudzībā. Lokālajām latviešu kopienām, kurām nav sava mājas lapa, šī ir lieliska iespēja bezmaksas nodrošināt aktuālu informāciju par sevi internetā, vienlaicīgi atrodoties globālā Latvijas valsts piederīgo tīklā.

Sākot ar 2018.gada novembri, Latviesi.com piedāvāto vienoto latviešu notikumu kalendāru iespējams pievienot arī organizāciju mājas lapās. Vairāk par par šo iespēju lasiet šeit: https://www.latviesi.com/jaunumi/raksts/vienoto-latviesu-notikumu-kalendaru-iespejams-pievienot-ari-organizaciju-majas-lapas

Latviesi.com projektu “Vienota latviešu diasporas Notikumu kalendāra datubāzes attīstīšana" finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem un tas ir īstenots projekta Nr. 2018.LV/DP/10/24 ietvaros.

Ja esi informēts par kādu sarīkojumu, kas vēl nav atrodams Latvieši.com diasporas kalendārā, laipni aicinām reģistrēties portālā un pievienot notikumu pašam vai sūtīt Tev pieejamo informāciju uz e-pasta adresi redakcija@latviesi.com!

Laika posmā no 2019.gada 1.jūnija - 2020.gada 31.janvārim Biedrība Latviesi.com ar līdzfinansējumu no Mediju atbalsta fonda no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem īsteno 2 projektus: 

1. Diasporas notikumu multimediāla atspoguļošana
2. Iknedēļas jaunumu apkārtraksts latviešu diasporai

 

Laika posmā no 2019.gada 1.jūnija līdz 31.decembrim Latviesi.com ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, Eiropas Latviešu apvienības un Pasaules Brīvo Latviešu apvienības atbalstu īsteno projektu "Informācijas aprites un publicitātes nodrošināšana kultūras un mākslas pasākumiem".

* Obligātie lauki