Dalies:

Latviesi.com kontakti / Impressum

Latviesi.com kontakti / Impressum

Biedrība "Latviesi.com"
Reģ.Nr. 40008085209
Juridiskā adrese: Zaķusalas krastmala 33, Rīga, LV-1050
E-pasts: redakcija@latviesi.com
Skype: Latviesi.com

Kristaps Grasis
Latviesi.com galvenais redaktors. Sadarbības un reklāmas projekti
Tālr: 00371 26 431 109
Kristaps@latviesi.com

Indulis Bērziņš
Latviesi.com vadītājs.
Stratēģijas un attīstības jautājumi
Tel: 0049 761 53340
indulis@latviesi.com 

Laura Vonda
Žurnāliste
laura.vonda@latviesi.com

 

Paula Justoviča
Žurnāliste
paula@latviesi.com

 

Ieva Freinberga
Latviesi.com TV žurnāliste. Sadarbība ar diasporas organizācijām un kopienām
Ieva@latviesi.com

Taira Zoldnere
Latviesi.com reģionālā redaktore
Ziemeļkalifornijā un ASV
taira.zoldnere@gmail.com  

Daina Emilija Freinberga-Upmale
Sadarbība ar diasporas
organizācijām un kopienām
daina@latviesi.com