Organizācijas - Kultūra / Māksla


Mineapoles  un Sv.Pāvila draudzes bibliotēka

Mineapoles un Sv.Pāvila draudzes bibliotēka

Ņujorkas latviešu tautas deju grupa Jumis

Ņujorkas latviešu tautas deju grupa Jumis

Klīvlandes tautas deju kopa Pastalnieki

Klīvlandes tautas deju kopa Pastalnieki

Indianapoles tautas deju kopa "Jautrais pāris"

Indianapoles tautas deju kopa "Jautrais pāris"

Mineapoles autas deju grupa Pērkonītis

Mineapoles autas deju grupa Pērkonītis

Sietlas tautas deju kopa Trejdeksnītis

Sietlas tautas deju kopa Trejdeksnītis

Amerikas Latviešu apvienības Kultūras fonds

Amerikas Latviešu apvienības Kultūras fonds

Amerikas Latviešu Mākslinieku apvienība

Amerikas Latviešu Mākslinieku apvienība

Latviešu kultūras biedrība "Tilts"

Latviešu kultūras biedrība "Tilts"

Mineapoles un Sv.Pāvila draudzes koris

Mineapoles un Sv.Pāvila draudzes koris

Ņujorkas latviešu koris

Ņujorkas latviešu koris

Klīvlendas Latviešu biedrības koris

Klīvlendas Latviešu biedrības koris

Čikāgas vīru koris

Čikāgas vīru koris

Indianas Latviešu biedrības koris

Indianas Latviešu biedrības koris

Losandželosas vīru koris "Uzdziedāsim brāļi!"

Losandželosas vīru koris "Uzdziedāsim brāļi!"

Ziemeļkalifornijas Latviešu koris

Ziemeļkalifornijas Latviešu koris

Grand Rapidu latviešu centrs

Grand Rapidu latviešu centrs

Apvienotais "Brusubārdas-Dzimtenes" koris

Apvienotais "Brusubārdas-Dzimtenes" koris

Latviešu dievturi

Latviešu dievturi

Latvijas Nacionālās Operas Ģilde

Latvijas Nacionālās Operas Ģilde

Latviešu skautu-gaidu muzejs

Latviešu skautu-gaidu muzejs

Bērnu vasaras nometne "Mežotne"

Bērnu vasaras nometne "Mežotne"

Nometne "3x3" pasaulē

Nometne "3x3" pasaulē

Rietumkrasta vasaras vidusskola "Kursa"

Rietumkrasta vasaras vidusskola "Kursa"

Piektvakara puduris

Piektvakara puduris

Mazais teātris Sanfrancisko

Mazais teātris Sanfrancisko

Pertas Latviešu Centrs

Pertas Latviešu Centrs

Brisbenas Latviešu nams

Brisbenas Latviešu nams

Adelaides tautas deju kopa Auseklītis

Adelaides tautas deju kopa Auseklītis

Melburnas latviešu tautas deju grupa Ritenītis

Melburnas latviešu tautas deju grupa Ritenītis

Sidnejas latviešu tautas deju kopa Jautrais pāris

Sidnejas latviešu tautas deju kopa Jautrais pāris

Svētā Krusta draudzes koris

Svētā Krusta draudzes koris

Sidnejas Latviešu Kultūras dienu koris

Sidnejas Latviešu Kultūras dienu koris

Sidnejas Latviešu vīru koris

Sidnejas Latviešu vīru koris

Daugavas Vanagu Vīru koris Daugava

Daugavas Vanagu Vīru koris Daugava

ALB jauktais koris Dziesmu Laiva

ALB jauktais koris Dziesmu Laiva

Brisbenas Latviešu biedrības koris "Beverīna"

Brisbenas Latviešu biedrības koris "Beverīna"

Melburnas latviešu jauniešu koris "Daina"

Melburnas latviešu jauniešu koris "Daina"

Jauktais koris "Rota"

Jauktais koris "Rota"

Kanberas tautas deju kopa "Sprigulītis"

Kanberas tautas deju kopa "Sprigulītis"

Latviešu Muzejs

Latviešu Muzejs

Melburnas Latviešu nams

Melburnas Latviešu nams

Sidnejas Latviešu teātris

Sidnejas Latviešu teātris

Adelaides Latviešu teātra ansamblis

Adelaides Latviešu teātra ansamblis

Austrālijas Latviešu teātris

Austrālijas Latviešu teātris

Pertas Latviešu dramatiskā kopa

Pertas Latviešu dramatiskā kopa

Briseles latviešu deju kopa

Briseles latviešu deju kopa

Briseles Latviešu koris

Briseles Latviešu koris

Briseles Latviešu teātris

Briseles Latviešu teātris

Tautas deju kolektīvs "Solis"

Tautas deju kolektīvs "Solis"

Kopenhāgenas Latviešu koris

Kopenhāgenas Latviešu koris

Latviešu-dāņu biedrības koris "Rietumvējš"

Latviešu-dāņu biedrības koris "Rietumvējš"

Igaunijas latviešu koris Ziemeļu Balsis

Igaunijas latviešu koris Ziemeļu Balsis

Īrijas bērnu deju kolektīvs Taurenītis

Īrijas bērnu deju kolektīvs Taurenītis

Īrijas latviešu tautas deju kopa Karbunkulis

Īrijas latviešu tautas deju kopa Karbunkulis

Bērnu mūzikas studija-skola "Mazais Letiņš"

Bērnu mūzikas studija-skola "Mazais Letiņš"

LBĪ koris eLVē

LBĪ koris eLVē

Radošā grupa "Chance"

Radošā grupa "Chance"

Teātra studija "Cita Bedre"

Teātra studija "Cita Bedre"

Latviešu bērnu nometne "Sidrabene"

Latviešu bērnu nometne "Sidrabene"

Toronto Daugavas Vanagu Deju Grupa Daugaviņa

Toronto Daugavas Vanagu Deju Grupa Daugaviņa

Toronto latviešu tautas deju ansamblis Dižais Dancis

Toronto latviešu tautas deju ansamblis Dižais Dancis

Toronto bērnu tautas deju kopa Mēnestiņš

Toronto bērnu tautas deju kopa Mēnestiņš

Daugavas Vanagu vīru koris Kanādā

Daugavas Vanagu vīru koris Kanādā

Kamerkoris Dzirksts

Kamerkoris Dzirksts

Monreālas Latviešu jauktais koris "Atbalss"

Monreālas Latviešu jauktais koris "Atbalss"

Toronto Latviešu biedrības Sestdienas skolas koklētāji

Toronto Latviešu biedrības Sestdienas skolas koklētāji

Toronto Sv. Jāņa draudzes vokālais ansamblis

Toronto Sv. Jāņa draudzes vokālais ansamblis

Vasaras nometne

Vasaras nometne

Bērnu nometne "Tērvete"

Bērnu nometne "Tērvete"

Toronto Latviešu filatelistu klubs

Toronto Latviešu filatelistu klubs

 Līdsas latviešu tautas deju kopa Kamoliņš

Līdsas latviešu tautas deju kopa Kamoliņš

Lesteres latviešu tautas deju grupa

Lesteres latviešu tautas deju grupa

Londonas Latviešu bibliotēka

Londonas Latviešu bibliotēka

Gērnzijas Latviešu koris

Gērnzijas Latviešu koris

Londonas Latviešu koris

Londonas Latviešu koris

Straumēnu jauktais koris

Straumēnu jauktais koris

Mansfīldas kamerkoris "Novadi"

Mansfīldas kamerkoris "Novadi"

Radošā darbnīca Mančesterā

Radošā darbnīca Mančesterā

Folkloras kopa Dzērves

Folkloras kopa Dzērves

Minsteres koris

Minsteres koris

Hamburgas latviešu koris "Balticoro"

Hamburgas latviešu koris "Balticoro"

Vokālā grupa "Latvian Voices"

Vokālā grupa "Latvian Voices"

Stokholmas Latviešu koris

Stokholmas Latviešu koris

Koris Tālava

Koris Tālava

St. Pēterburgas latviešu biedrības koris

St. Pēterburgas latviešu biedrības koris

Baškīrijas latviešu folkloras ansamblis  "Atbalss"

Baškīrijas latviešu folkloras ansamblis "Atbalss"

Folkloras kopa

Folkloras kopa

Folkloras kopa "Varavīksne"

Folkloras kopa "Varavīksne"

Latviešu nacionālās kultūras autonomija "Avots"

Latviešu nacionālās kultūras autonomija "Avots"

Folkloras kopa "Dzintars"

Folkloras kopa "Dzintars"

Baltic Crossroads

Baltic Crossroads

Latvijas Okupācijas muzejs

Latvijas Okupācijas muzejs

Latviešu skoliņa Bergenā Bergausis

Latviešu skoliņa Bergenā Bergausis

Latviešu tautas deju kopa Štutgartē

Latviešu tautas deju kopa Štutgartē

Latvieši Hanoverē

Latvieši Hanoverē

Berlīnes Latviešu koris

Berlīnes Latviešu koris

Latvijas Kultūras centrs Prāgā

Latvijas Kultūras centrs Prāgā

Latviešu Aktivitāšu Centrs

Latviešu Aktivitāšu Centrs

Muzikantu apvienība Gamma

Muzikantu apvienība Gamma

TDK Londona dejo

TDK Londona dejo

Latviešu etnokultūras centrs "Augšbebri"

Latviešu etnokultūras centrs "Augšbebri"

Omskas Latviešu nacionālais kultūras centrs "Zvaigznīte"

Omskas Latviešu nacionālais kultūras centrs "Zvaigznīte"

Latviešu nacionālā kultūras centra "Zvaigznīte" Kurzemes Ozolaines ciema reģionālā nodaļa

Latviešu nacionālā kultūras centra "Zvaigznīte" Kurzemes Ozolaines ciema reģionālā nodaļa

Latviešu muzejs

Latviešu muzejs

ALA Latviešu etnogrāfiskais muzejs Priedainē

ALA Latviešu etnogrāfiskais muzejs Priedainē

Latvieši pasaulē - muzejs un pētniecības centrs

Latvieši pasaulē - muzejs un pētniecības centrs

Ņujorkas draudzes nometne Katskiļu kalnos

Ņujorkas draudzes nometne Katskiļu kalnos

Klīvlendas Grāmatu klubs

Klīvlendas Grāmatu klubs

Latviešu jaunatnes seminārs "2x2"

Latviešu jaunatnes seminārs "2x2"

Sidnejas Latviešu biedrības valodas pulciņš

Sidnejas Latviešu biedrības valodas pulciņš

Jauniešu vokālais ansamblis Jaunais Vējš

Jauniešu vokālais ansamblis Jaunais Vējš

Mūzikas ansamblis "Sydnejas Muzykanti"

Mūzikas ansamblis "Sydnejas Muzykanti"

Adelaide Village Band

Adelaide Village Band

Vīnes latviešu koris

Vīnes latviešu koris

Latviešu tautas deju kolektīvs Norvēģijā

Latviešu tautas deju kolektīvs Norvēģijā

1. stepa dejas studija Latvijā

1. stepa dejas studija Latvijā

Roerich Italia

Roerich Italia

Grācas latviešu kultūras biedrība

Grācas latviešu kultūras biedrība

Crow Mother

Crow Mother

Vašingtonas deju kopa Namejs

Vašingtonas deju kopa Namejs

Kamerkoris Laipa

Kamerkoris Laipa

Londonas Tautas Deju Kolektīvs Salinieki

Londonas Tautas Deju Kolektīvs Salinieki

Kentas TDK Trejdeviņi

Kentas TDK Trejdeviņi

Deju grupa Austrālijas Jūrmalnieki

Deju grupa Austrālijas Jūrmalnieki

Cīrihes latviešu koris Balts

Cīrihes latviešu koris Balts

Austrālijas apvienotais koris Atbalsis

Austrālijas apvienotais koris Atbalsis

Nīderlandes latviešu jauktais koris Ziemeļjūra

Nīderlandes latviešu jauktais koris Ziemeļjūra

Brazīlijas deju kopa Staburags

Brazīlijas deju kopa Staburags

Koklētāju ansamblis "Ņujorkas koklētāji"

Koklētāju ansamblis "Ņujorkas koklētāji"

musiqforchange

musiqforchange

Bristoles latviešu tautas deju kopa Runči un Brunči

Bristoles latviešu tautas deju kopa Runči un Brunči

Latviešu - somu jauktais koris Ziemeļmeita

Latviešu - somu jauktais koris Ziemeļmeita

Pasaules latviešu mākslas centrs

Pasaules latviešu mākslas centrs

Stokholmas Tautas deju kopa Zibenītis

Stokholmas Tautas deju kopa Zibenītis

Pīterboro TDK Rakstā

Pīterboro TDK Rakstā

Dublinas bērnu tautas deju kopa Dzirnaviņas

Dublinas bērnu tautas deju kopa Dzirnaviņas

Latviešu apvienotais koris Īrijā LAKĪ

Latviešu apvienotais koris Īrijā LAKĪ

Limerikas tautas deju kolektīvs "Nemiers"

Limerikas tautas deju kolektīvs "Nemiers"

Longfordas Latviešu deju kolektīvs Varavīksne

Longfordas Latviešu deju kolektīvs Varavīksne

Bērnu deju kopa "Sienāzītis"

Bērnu deju kopa "Sienāzītis"

Latviešu folkloras kopa Ziemeļanglijā

Latviešu folkloras kopa Ziemeļanglijā

Leicester Latviešu tautas deju kopa Dzirksts

Leicester Latviešu tautas deju kopa Dzirksts

Stokholmas Danču klubs

Stokholmas Danču klubs

Sidnejas latviešu kino klubs

Sidnejas latviešu kino klubs

Parīzes Latviešu koris

Parīzes Latviešu koris

Kanādas Latviešu Centra Toronto bibliotēka

Kanādas Latviešu Centra Toronto bibliotēka

Māras Erkmanes fonds

Māras Erkmanes fonds

Čikāgas latviešu biedrības bibliotēka

Čikāgas latviešu biedrības bibliotēka

Latvju tautas mākslas muzejs Čikāgā

Latvju tautas mākslas muzejs Čikāgā

Garezera bērnu nometne

Garezera bērnu nometne

LIV! Sporta nometne

LIV! Sporta nometne

Klinklāva mākslas galerija

Klinklāva mākslas galerija

O.Grīna Muzejs

O.Grīna Muzejs

Indianapoles DV Apvienības Sieviešu Ansamblis

Indianapoles DV Apvienības Sieviešu Ansamblis

Denveras latviešu deju grupa Virpulītis

Denveras latviešu deju grupa Virpulītis

Denveras Jūrmalnieki

Denveras Jūrmalnieki

Sietlas Latviešu koris

Sietlas Latviešu koris

Losandželosas latviešu koris

Losandželosas latviešu koris

SOLĪJUMS. LATVISKAS KĀZAS.

SOLĪJUMS. LATVISKAS KĀZAS.

Atceries Latviju

Atceries Latviju

Minsteres Dancītis

Minsteres Dancītis

Lapsenes bize( Wasptress) rock band

Lapsenes bize( Wasptress) rock band

Zīmogs Sarkanā Vaskā

Zīmogs Sarkanā Vaskā

Castrum Prebalge

Castrum Prebalge

Bērzes Strazdi

Bērzes Strazdi

Reģionālā sabiedriskā organizācija Sanktpēterburgas Latviešu biedrība

Reģionālā sabiedriskā organizācija Sanktpēterburgas Latviešu biedrība

Radošais pulciņš ''Annele''

Radošais pulciņš ''Annele''

LDB jauktais koris "Rietumvejs"

LDB jauktais koris "Rietumvejs"

Gēteborgas latviešu koris

Gēteborgas latviešu koris

Meluzīna

Meluzīna

Minsteres Latviesu jauktais koris "Atbalss"

Minsteres Latviesu jauktais koris "Atbalss"

Stokholmas Latviesu Koris

Stokholmas Latviesu Koris

Cīrihes Latviešu koris Balts

Cīrihes Latviešu koris Balts

Kopenhāgenas Latviešu Koris

Kopenhāgenas Latviešu Koris

Pēterburgas Latviešu koris

Pēterburgas Latviešu koris

Somijas latviešu koris

Somijas latviešu koris

Frankfurtes latviešu sieviešu koris Silava

Frankfurtes latviešu sieviešu koris Silava

Ramtai

Ramtai

Pilskalns

Pilskalns

Milānas Latviešu koris

Milānas Latviešu koris

Apvienotais Kanādas Koris - Montreālas Nodaļa

Apvienotais Kanādas Koris - Montreālas Nodaļa

Ziemeļkalifornijas latviešu jauktais koris

Ziemeļkalifornijas latviešu jauktais koris

Apvienotais Austrālijas koris "Atbalsis"

Apvienotais Austrālijas koris "Atbalsis"

Bostonas latviešu koris

Bostonas latviešu koris

Bristoles Latviešu koris

Bristoles Latviešu koris

MiLaDeKo

MiLaDeKo

VPDK Trejdeviņi

VPDK Trejdeviņi

Deju kopa ''Trejdeksnītis''

Deju kopa ''Trejdeksnītis''

Portlīšas tautas deju kopa Rudzupuķe

Portlīšas tautas deju kopa Rudzupuķe

Leeds latviešu centra deju kolektīvs

Leeds latviešu centra deju kolektīvs

Spānijas tautas deju ansamblis Luste

Spānijas tautas deju ansamblis Luste

Šveices latviešu tautas deju kolektīvs Ramtai

Šveices latviešu tautas deju kolektīvs Ramtai

Burtonas deju kolektīvs Austras koks

Burtonas deju kolektīvs Austras koks

Tautas deju kolektīvs Pērkonkalns

Tautas deju kolektīvs Pērkonkalns

Norvēģijas TDK Ozoliņš

Norvēģijas TDK Ozoliņš

Minsteres tautas deju kopa Danči

Minsteres tautas deju kopa Danči

Hamiltonas tautas deju kopa Vainadziņš

Hamiltonas tautas deju kopa Vainadziņš

Folkloras kopa Rēvele

Folkloras kopa Rēvele

Kamerkoris "Kaķi"

Kamerkoris "Kaķi"

Šveices latviešu bērnu tautas deju kopa "Zvaniņš"

Šveices latviešu bērnu tautas deju kopa "Zvaniņš"

Reģionālie kultūras svētki Ziemeļeiropā Latvijas simtgadei

Reģionālie kultūras svētki Ziemeļeiropā Latvijas simtgadei

Latviešu amatierteātris Bergenā

Latviešu amatierteātris Bergenā

Latviešu mākslas un kultūras centrs Nīderlandē

Latviešu mākslas un kultūras centrs Nīderlandē