Organizācijas - Pamata un vidējā izglītība


Ņudžersijas Latviešu pamatskola

Ņudžersijas Latviešu pamatskola

Krišjāņa Barona latviešu skola Čikāgā

Krišjāņa Barona latviešu skola Čikāgā

Sietlas Latviešu skola

Sietlas Latviešu skola

Bostonas Latviešu skola

Bostonas Latviešu skola

Mineapoles un St. Paulas latviešu skola

Mineapoles un St. Paulas latviešu skola

Vašingtonas Evaņģēliski luteriskās draudzes bērnu latviešu skola

Vašingtonas Evaņģēliski luteriskās draudzes bērnu latviešu skola

Bronksas (Jonkeru) Latviešu pamatskola

Bronksas (Jonkeru) Latviešu pamatskola

Longailendas (Salas) svētdienas skola

Longailendas (Salas) svētdienas skola

Denveras Latviešu skola

Denveras Latviešu skola

Garezera vasaras vidusskola

Garezera vasaras vidusskola

Indianapoles Latviešu skola

Indianapoles Latviešu skola

Kalamazū Latviešu skola

Kalamazū Latviešu skola

Klīvlendas Apvienotās evaņģēliski luteriskās draudzes skola

Klīvlendas Apvienotās evaņģēliski luteriskās draudzes skola

Konektikutas Latviešu skola

Konektikutas Latviešu skola

Losandželosas Latviešu svētdienas skola

Losandželosas Latviešu svētdienas skola

Milvoku pulkv. Oskara Kalpaka latviešu skola

Milvoku pulkv. Oskara Kalpaka latviešu skola

Filadelfijas Latviešu skola

Filadelfijas Latviešu skola

Oregonas Latviešu skola

Oregonas Latviešu skola

Rietumkrasta vasaras vidusskola "Kursa"

Rietumkrasta vasaras vidusskola "Kursa"

Annas Ziedares Vasaras vidusskola

Annas Ziedares Vasaras vidusskola

Melburnas Latviešu biedrības Daugavas skola

Melburnas Latviešu biedrības Daugavas skola

Sidnejas Latviešu Spēļu Grupa, Pamatskola un Vidusskola

Sidnejas Latviešu Spēļu Grupa, Pamatskola un Vidusskola

Austrijas latviešu skola

Austrijas latviešu skola

Briseles Latviešu skola

Briseles Latviešu skola

Vejles Latviešu skoliņa

Vejles Latviešu skoliņa

Parīzes Latviešu sestdienas skola

Parīzes Latviešu sestdienas skola

Gruzijas latviešu biedrības Ave Sol svētdienas skola

Gruzijas latviešu biedrības Ave Sol svētdienas skola

Navanas Latviešu bērnu un jauniešu nedēļas nogales skoliņa "Impulss"

Navanas Latviešu bērnu un jauniešu nedēļas nogales skoliņa "Impulss"

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa Burtiņš

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa Burtiņš

Portlīšas nedēļas nogales skoliņa "Sauleszaķēns"

Portlīšas nedēļas nogales skoliņa "Sauleszaķēns"

Mayo latviešu skoliņa

Mayo latviešu skoliņa

Korkas latviešu skola "Grāmatputns"

Korkas latviešu skola "Grāmatputns"

Otavas Latviešu skola

Otavas Latviešu skola

Toronto latviešu biedrības sestdienas skola

Toronto latviešu biedrības sestdienas skola

Toronto latviešu skola "Valodiņa"

Toronto latviešu skola "Valodiņa"

Latviešu skola Hamiltonā

Latviešu skola Hamiltonā

Sanktpēterburgas latviešu svētdienas skola

Sanktpēterburgas latviešu svētdienas skola

Latviešu skola Maskavā

Latviešu skola Maskavā

Omskas latviešu valodas mācības

Omskas latviešu valodas mācības

Augšbebru latviešu skola

Augšbebru latviešu skola

Londonas Latviešu skola

Londonas Latviešu skola

Latviešu skola Pīterboro "Pūcītes akadēmija"

Latviešu skola Pīterboro "Pūcītes akadēmija"

 Latviešu skola svētdienās "Garā Pupa"

Latviešu skola svētdienās "Garā Pupa"

Bristoles papildskola "Burtiņskola"

Bristoles papildskola "Burtiņskola"

Latviešu sestdienas skola Southamptonā

Latviešu sestdienas skola Southamptonā

Mansfieldas bērnu un jauniešu studija "Varavīksne"

Mansfieldas bērnu un jauniešu studija "Varavīksne"

Latviešu valodas un kultūras skola "Auseklis" Cīrihē

Latviešu valodas un kultūras skola "Auseklis" Cīrihē

Berlīnes latviešu skoliņa

Berlīnes latviešu skoliņa

Bonnas latviešu skoliņa "Kamolītis"

Bonnas latviešu skoliņa "Kamolītis"

Stokholmas Latviešu skola

Stokholmas Latviešu skola

Latviešu nacionālās kultūras autonomijas Svētdienas skola

Latviešu nacionālās kultūras autonomijas Svētdienas skola

Smoļenskas latviešu biedrības Svētdienas skola

Smoļenskas latviešu biedrības Svētdienas skola

Pleskavas latviešu biedrības Svētdienas skola "Dzintariņš"

Pleskavas latviešu biedrības Svētdienas skola "Dzintariņš"

Krasnojarskas skolas klase

Krasnojarskas skolas klase

Eastern European Supplementary School

Eastern European Supplementary School

Latviešu skola

Latviešu skola

Mančestras Latviešu skoliņa

Mančestras Latviešu skoliņa

Latviešu skoliņa Bergenā Bergausis

Latviešu skoliņa Bergenā Bergausis

Svonzi Latviešu skola

Svonzi Latviešu skola

Vircburgas latviešu bērnu skola

Vircburgas latviešu bērnu skola

Ženēvas Latviešu svētdienas skola

Ženēvas Latviešu svētdienas skola

Adelaides latviešu skola

Adelaides latviešu skola

Tālmācības vidusskola Rīgas Komercskola

Tālmācības vidusskola Rīgas Komercskola

Latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa "ABC Akadēmija" Tullow

Latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa "ABC Akadēmija" Tullow

Galvejas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa

Galvejas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa

Leinster Latviešu Biedrības bērnu nedēļas nogales skoliņa Cashel

Leinster Latviešu Biedrības bērnu nedēļas nogales skoliņa Cashel

Latviešu Biedrības Īrijā latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa "Kamenīte"

Latviešu Biedrības Īrijā latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa "Kamenīte"

Charleville latviešu nedēļas nogales skoliņa "Pūcīte"

Charleville latviešu nedēļas nogales skoliņa "Pūcīte"

Līdsas bērnu un jauniešu skola "Pūcīte"

Līdsas bērnu un jauniešu skola "Pūcīte"

Skelmersdale latviešu nedēļas nogales skoliņa

Skelmersdale latviešu nedēļas nogales skoliņa

Bristoles latviešu skola "Sauleszaķi"

Bristoles latviešu skola "Sauleszaķi"

Melburnas Latviešu vidusskola

Melburnas Latviešu vidusskola

Latviešu ģimnāzija Hamiltonā

Latviešu ģimnāzija Hamiltonā

Latviešu nedēļas nogales skola

Latviešu nedēļas nogales skola

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola

Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskola

Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskola

Jelga Vakara (maiņu) vidusskola

Jelga Vakara (maiņu) vidusskola