Dalies:
05
May

Vebinārs ar Prof. Agni Stibi par transformāciju

05
May
Vebinārs ar Prof. Agni Stibi par transformāciju
  • 05. May. 2020, 17.00 - 17.00

Vebinārs ar Prof. Agni Stibi par transformāciju

Pandēmijas laiks kā jebkura krīze ir pārmaiņu iespēja. Bet… Kā kļūt par pārmaiņu meistaru savā dzīvē un darbā?

Daudzi vēlas uzlabot savu dzīvi un profesionālo darbību. Uzņēmumu vadītāji vēlas paaugstināt veiktspējas rādītājus un iegūt skaidrāku skatu nākotnē. Kas traucē? Izrādās, ka tā ir mūsu pašu cilvēka daba. Precīzāk, mūsu ierobežotās zināšanas par to un veidiem, kā to mainīt. Pārāk ilgi ir pastāvējis uzskats, ka pārmaiņu veicināšanai ir jālieto ārējie ietekmētāji. Populārākie ir burkāns un pātaga vai, citiem vārdiem, balva un sods. Pieredze ir parādījusi, ka šiem rīkiem ir ierobežota spēja panākt ilgtermiņa pārmaiņas – transformāciju. Vecmodīgo rīku vietā ir iespējams izmantot dabas doto – sociālo ietekmi. Zināšanas par to, kā katrs no mums nepārtraukti maina domas un rīcību, vadoties no apkārt esošajiem cilvēkiem. Šīs iespējas izpausmes var pastiprināt izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un to prasmīgu noformēšanu. Var radīt nebijušas lietotāju pieredzes, kas ikdienā stiprina un atbalsta cilvēku iecerētās pārmaiņas. Papildus tam ir nepieciešams tuvāk apskatīt arī katrā esošo iekšējo pārmaiņu gudrību – transformācijas gēnu. Šī apziņa par bezgalīgu iespēju mainīties ikvienam jebkurā laikā, kad vien to patiesi vēlas.

Par šo jau nākamnedēļ esiLV vebinārā stāstīs latvietis, pasaules līmeņa eksperts Prof. Agnis Stibe, Transforms.me dibinātājs un transformācijas profesors EM Normandie biznesa skolā, Francijā. Ilggadējs transformācijas pētnieks un padomnieks visā pasaulē. Apvieno transformācijas zinātni un praksi, lai radītu ilgtspējīgas pārmaiņas uzņēmumos un pilsētvidēs. Palīdz cilvēkiem sasniegt izvēlētos mērķus dzīvē un profesionālajā darbībā. Aptver un komunicē izpratni par transformējošas labklājības teoriju, pārmaiņu veidiem, vektorālo transformāciju un ikvienam noderīgiem rīkiem tās veicināšanai. Paplašina redzesloku par biznesa veiktspējas paātrināšanu, darbinieku snieguma daudzkāršošanu, cilvēku enerģētisko inteliģenci, transformācijas gēna aktivizēšanu, ilgtspējīgām uzvedības un attieksmes pārmaiņām, visaptverošu ieguldījumu sapratni, pārliecinošām pilsētvidēm, mākslīgā intelekta pārvaldību un ietekmīgu tehnoloģiju dizaina radīšanu. Balstās uz zināšanu pilnveidošanas ciklu, kas ietver maģistra grādus datorzinātnēs un organizāciju vadībā, vairāk kā desmitgades pieredzi darbā ar pasaules mēroga uzņēmumiem, doktora grādu par sociāli ietekmējošu sistēmu izveidi un zinātniskās pētniecības gadiem slavenajā Masačūsetas Tehnoloģiju institūtā.

@Agnis Stibe - Agnis Stibe

Seko un pieslēdzies mums!

Vebināru organizē kustība #esiLV, kur apvienojušies ārzemēs strādājoši Latvijas izcelsmes uzņēmēji, profesionāļi un nozaru speciālisti, kā arī viņus apvienojoši klubi. Kustības mērķis - apmainīties ar pieredzi un idejām uzņēmējdarbības un nozaru attīstībai, investīciju un inovāciju veicināšanai, kā arī veidot partnerības gan savā lokā, gan ar Latvijas uzņēmējiem un to organizācijām, pašvaldībām, inovāciju un investīciju ekosistēmas spēlētājiem.

Nedēļas lasītākās ziņas