Dalies:
31
Aug

Tikšanās ar rakstnieci Ingu Gaili ASV Kongresa Bibliotēkas Nacionālajā grāmatu festivālā

31
Aug
Tikšanās ar rakstnieci Ingu Gaili ASV Kongresa Bibliotēkas Nacionālajā grāmatu festivālā
Kristaps Kalns, Dienas mediji
  • 31. Aug. 2019, 12.15 - 14.00

31. augustā Inga Gaile, godalgota latviešu rakstniece, piedalīsies 19. ikgadējā ASV Kongresa Bibliotēkas Nacionālajā grāmatu festivālā (Library of Congress National Book Festival) ar savu jaunāko dzejoļu krājumu 30 Questions People Don’t Ask: The Selected Poems by Inga Gaile.

Gailes grāmata 30 Questions People Don’t Ask: The Selected Poems of Inga Gaile balstīta uz sieviešu dažādo pieredzi, precīzāk, Baltijas valstu sieviešu pieredzi. Dzeja ietveŗ nepārtrauktās pārmaiņas Baltijas reģionā. Inga Gaile ataino detaļas un ikdienas apstākļu zemākos punktus – viņa neraksta par fantāziju pasauli vai safabricētu skatījumu uz pasauli, bet gan par dzīvi, kā to patiesi redz viņa pati.

45 min. ilga intervija ar rakstnieci notiks plkst. 12.15 uz Starptautiskās skatuves Nacionālajā grāmatu festivālā. 

Sarunas vadītāja būs Dr. Indra Ekmane, kas ir redaktora vietniece Public Radio International radio programmai The World, kā arī ir darbojusies organizācijās Mellon/American Council of Learned Societies, Foreign Policy Research Institute un Kennan Institute (The Wilson Center).
19. Ikgadējais Nacionālais grāmatu festivāls norisināsies sestdien, 2019. gada 31. augustā, Walter E. Washington izstāžu centrā Vašingtonā (Kolumbijas apgabalā).

Ieeja festivālā ir bezmaksas.

 

Info  iegūta no laikraksta Latvija Amerikā

Nedēļas lasītākās ziņas