Dalies:
02
Apr

Skaties Liepājas teātra izrādi “Hanana”

02
Apr
Skaties Liepājas teātra izrādi “Hanana”
Ekrānšāviņš
  • 02. Apr. - 14. Apr. 2020, 00.00 - 00.00

Skaties Liepājas teātra izrādi “Hanana”

Cikla “Teātris.zip” īpašā izlase piedāvā Liepājas teātra izrādi “Hanana”, kuras pirmizrāde notika 2010. gada 5. februārī, bet piecdesmito un pēdējo reizi to spēlēja 2015. gada 5. februārī.

“Hanana” ir stāsts par kādu ģimeni un tās locekļu savstarpējām attiecībām viena gada garumā. Germana Grekova lugas centrā ir stipra sieviete Ausma, kura vadās pēc sirds likumiem, kas dzīvē diemžēl mēdz nonākt pretrunā ar morāli un reliģiju. Lai gan lugas darbība norisinās laukos un atklāj šodienas skarbo situāciju, režisors darbā saskatījis arī optimistiskas notis – Ausma jebkurā situācijā cenšas rast spēku, lai dzīvotu tālāk.

  • Izrādes režisors Dž. Dž. Džilindžers, scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa. Izrādē skan Kārļa Lāča mūzika. 
  • Lomās: Inese Kučinska, Egons Dombrovskis, Edgars Pujāts, Kaspars Gods, Leons Leščinskis, Anda Albuže, Sigita Jevgļevska.

Liepājas teātra izrāde “Hanana” nominēta 2009./2010. gada sezonas Spēlmaņu nakts balvai sešās nominācijās: Gada dramatiskā teātra izrāde, Gada režisors, Gada aktrise (Inese Kučinska), Gada aktieris otrā plāna lomā (Kaspars Gods), Gada kostīmu māksliniece (Ilze Vītoliņa) un Gada muzikālās partitūras autors dramatiskajā izrādē (Kārlis Lācis). Spēlmaņu nakts balvu saņēma Kaspars Gods.

Izrāde piedalījusies 2011. gada festivāla Zelta maska ārpuskonkursa programmā Maska plus (Krievija).

Skaties te!

Nedēļas lasītākās ziņas