Dalies:
16
Feb

Sirsniņu balle Point Brittany Clubhouse telpās Floridā, ASV

16
Feb
Sirsniņu balle Point Brittany Clubhouse telpās Floridā, ASV
  • 16. Feb. 2019, 16.00 - 23.50

16.februārī 16:00 (5101 Brittany Dr, St. Petersburg, FL 33715) Point Brittany Clubhouse telpās norisināsies Sisniņu balle, kurā koncertu sniegs un par deju mūziku gādās Krisīte Skare, Silvija Padegs Grendze un Maikl Glashow.

Diriģente, pedagoģe, dziedātāja, aranžētāja un bostoniete Krisīte Skare

(dz. 1981) ieguvusi mūzikas bakalaura grādu University of Massachusetts Amherst, mūzikas maģistra grādu Jaunanglijas Mūzikas konservatorijā un pedagoģijas maģistra grādu Harvard Graduate School of Education.  2017. gadā viņa strādāja kā mūzikas komitejas mākslinieciskā vadītāja XIV Vispārējos Latviešu dziesmu un deju svētkos ASV.  2018. gadā viņu aicināja par virsdiriģenti XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu svētku Pasaules latviešu dienas kopkoŗa koncertā.  Skare ir amerikāņu starppaaudžu kora Neighborhood Rocks līdzdibinātāja un diriģente, kā arī Bostonas latviešu koŗa dibinātāja (2014.g.) un mākslinieciskā vadītāja.  Viņa māca latviešu jaunatni, strādājot kā dziedāšanas skolotāja gan Bostonas latviešu skolā, gan Ņujorkas Katskiļu bērnu nometnē.  Kā dziedātāja viņa izceļas džeza, popmūzikas, un folkloras žanros, bieži uzstājoties ar dzīvesbiedru, ģitāristu un dziedātāju Maiklu Glashow, kā arī ar jaunveidotu folkansambli "Maldugunis.”  Viņai ir piešķirta Latviskā Mantojuma fonda Oskara balva, Jāņa Bieriņa fonda balva, un ALAs, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas, un kultūras ministrijas atzinības raksti.

Vijolniece Silvija Padegs Grendze ir brīvmāksliniece.  Viņa sāka mācīties vijoļspēli trīs gadu vecumā pie Suzuki sekotājiem ASV.  Ieguvusi bakalaura grādu Manhatenas Mūzikas skolā studējot pie Erick Friedman un Burton Kaplan.  SilvijaPadegs Grendze pamatā strādā Austrumkrastā no Bostonas līdz Čārlstonai, spē̄lē̄jot kopā ar dažādiem orķestriem un ansambļiem Ņujorkas, Ņudžersijas, Konektikutas un Pensilvānijas pavalstīs. Viņa arī profesionāli dzied koros. Pašlaik viņa irŅujorkas latviešu kora palīgdiriģente.  Silvija Padegs Grendze ir spēlējusi vijoli lielākajos mūzikas centros - Alice Tully Hall, Carnegie Hall un Kenedija centrā.  Viņa spēlējusi Kanādā, Austrijā, Vācijā, Itālijā, Latvijā un Austrālijā. Silvija kopā ar vīru un diviem dēliem dzīvo Irvington, Ņujorkas pavalstī̄. Viņa spēlē Samuel Nemessanyi 1864.gadā darināto vijoli.

Mārīte Rubīns klās bufetes galdu ar vieglām uzkodām un gādās par trim lieliskiem dāvanu groziem loterijai. Tiem, kuri gribēs sirdis sasildīt ar glāzi vīna, par to jāgādā pašiem. Atspirdzinošus bezalkoholiskos dzērienus varēs nopirkt uz vietas.

Ieejas ziedojums, sākot ar $ 25.

Tā kā vietu skaits zālē ir ierobežots, lūdzu pieteikties iepriekš pie Daces Hohlovas, tālr: 727-479-8026.

Pie vārtiem dežu rantam sakiet, ka dodaties uz latviešu pasākumu klubā (Attending function at Clubhouse).

Nedēļas lasītākās ziņas