Dalies:
02
Jun

Piemiņas svētbrīdis Lommeles Brāļu kapos, Beļģjjā

02
Jun
Piemiņas svētbrīdis Lommeles Brāļu kapos, Beļģjjā
  • 02. Jun. 2019, 10.00 - 15.30

Svētdien, 2018. gada 2. jūnijā, Beļģijas latviešu ev. lut. draudze aicina ikvienu uz piemiņas svētbrīdi Lommeles Brāļu kapos, atceroties visos karos kritušos, izsūtītos un izklīdinātos latviešus.

Svētbrīdī kalpos mācītājs Rinalds Gulbis un katoļu priesteris Andris Jerumanis.
Ierašanās plkst. 10.00. Svētbrīdis sāksies plkst. 10.30. 

Pēc svētbrīža: klusuma brīdis kapsētas kriptā, ziedu nolikšana pie kapu kopiņām.

Lommeles Brāļu kapi atrodas 93 km (apmēram pusotras stundas brauciena attālumā) no Briseles, Beļģijas ziemeļaustrumos. Sadarbībā ar Latvijas Republikas pārstāvniecībām Briselē piedāvājam transporta iespējas - pasažieru vietas pārstāvniecību minibusos. Pēc svētbrīža busiņi vedīs pasažierus uz pusdienām Lommelē. Lai pieteiktos uz vietu busiņā un saņemtu sīkāku informāciju, lūdzam rakstīt uz draudzes e-pasta adresi luteranu@gmail.com līdz 27. maija (pirmdienas) vakaram.

Pēc svētbrīža, sākot no plkst. 13:00, aicinām apmeklētājus uz pusdienām neformālā un draudzīgā gaisotnē Lommeles restorānā De Groote Hoef. Pusdienas būs bufetes formā - uzkodas, galvenais ēdiens, saldais ēdiens. Lai pieteiktos uz pusdienām un saņemtu sīkāku informāciju, lūdzam rakstīt uz draudzes e-pasta adresi luteranu@gmail.com līdz 27. maijam (pirmdienai)."

Nedēļas lasītākās ziņas