Dalies:
29
Jun

Pēterdienas sadziedāšanās Bērzainē

29
Jun
Pēterdienas sadziedāšanās Bērzainē
  • 29. Jun. 2019, 20.00 - 22.00

No 27. līdz 29. jūnijam Latviešu centrā Bērzainē, Freiburgā, viesosies Jelgavas novada senioru koris Gaisma. Pašā Pēterdienā, 29. jūnijā, plkst. 20.00 Bērzainē notiks sadziedāšanās, kas vienlaikus būs arī Jāņu atskaņa. Ar tautisko sadziedāšanās programmu koris ieskandinās arī savu piecpadsmito pastāvēšanas gadskārtu.

Sešdesmit dziedātāju korī ik nedēļas sanāk kopā, lai ļautos dziedāšanas priekam diriģentes Sanitas Šefleres un kormeistares Guntas Paškovskas vadībā. Koris ir 2014. gada Pasaules koru olimpiādes laureāts - Zelta diploma ieguvējs.

Koris organizē draudzības koncertus ar citiem Latvijas senioru koriem, kā arī regulāri piedalās ikgadējos Senioru koru Dziesmu svētkos, Jelgavas novada svētkos un citos sarīkojumos.

Paralēli satikšanās un sadziedāšanās priekam Bērzainē koris dibinās draudzības saites ar Rotenbahas kori un piedalīsies kopīgā sadraudzības koncertā 28. jūnijā plkst. 19:30 Rotenbahas pilsētas hallē (Rötenbach, Benedikt-Winterhalder-Halle, Friedenweilerstraße 13, 79877 Friedenweiler), kur dziedās dažādas latviešu komponistu oriģināldziesmas un latviešu tautas dziesmu apdares.

 

Nedēļas lasītākās ziņas