Dalies:
19
Mar

Pases un personas apliecības noformēšana Belfāstā, Ziemeļīrijā

19
Mar
Pases un personas apliecības noformēšana Belfāstā, Ziemeļīrijā
  • 19. Mar. - 21. Mar. 2019, 10.00 - 17.00

2019. gada 19.-21. martā notiks izbraukums ar mobilo pasu darbstaciju uz Belfāstu (Ziemeļīrija). 

N.B. Derīgs personu apliecinošs dokuments ir nepieciešams, lai pieteiktos “settled status”. Šo imigrācijas statusu būs jāiegūst ikvienam Eiropas Savienības pilsonim, kurš pēc Brexit vēlēsies turpināt dzīvot Apvienotajā Karalistē.

Pases un/vai ID kartes noformēšana izziņotajā izbraukumā iespējama tikai pēc iepriekšēja pieraksta, nosūtot uz vēstniecības konsulārās nodaļas e-pastu consulate.uk@mfa.gov.lv šādu informāciju:
✔ Vārds, uzvārds, personas kods personām, kurām nepieciešama jauna pase/ID karte;
✔ Tālruņa numurs;
✔ Iemesls, kādēļ nepieciešama jauna pase/ID karte (piem., beidzies derīguma termiņš, zudis dokuments, pirmā pase/ID karte, pēc personvārda maiņas); 
✔ Pievienojiet norādi “Belfāsta”.

Izbraukumā pieteikumi tiek pieņemti tikai no personām, kas jau ir reģistrētas Latvijas pilsonībā. 

Personām, kuras vēlas mainīt personu apliecinošus dokumentus saistībā uz vārda vai uzvārda maiņu, iepriekš ir jāveic ziņu aktualizācija Iedzīvotāju reģistrā, nosūtot uz Konsulāro nodaļu vietnēhttps://www.mfa.gov.lv/london/konsulara-informacija/gimenes-stavokla-izmainas minētos dokumentus. Vēršam uzmanību, ka pēc vārda vai uzvārda maiņas Iedzīvotāju reģistrā personu apliecinošais dokuments ar iepriekšējo vārdu vai uzvārdu kļūst nederīgs. 

Informācija par nepieciešamajiem dokumentiem un pakalpojumu samaksu pieejama vēstniecības mājas lapas sadaļā Pases/Personas apliecības (eID kartes): https://www.mfa.gov.lv/london/konsulara-informacija/pases-personas-apliecibas-eid-kartes 

Par pases pieteikuma noformēšanu ārpus Londonas, izmantojot mobilo pasu darbstaciju, tiek iekasēta papildus samaksa EUR 15.

Informācija par plānotajiem izbraukumiem ar mobilajām pasu darbstacijām ārpus Londonas tiek publicēta vēstniecības mājaslapā. Izbraukumi ar mobilām pasu darbstacijām ārpus Londonas, kad tiek atvērts pieraksts apmeklējuma laika rezervēšanai. Ja vēlaties saņemt informāciju par gaidāmajiem izbraukumiem savā e-pastā, tad pierakstieties konsulārajām ziņām.