Dalies:
09
Feb

Medicīnas uzņēmumu konsultācijas Lielbritānijā

09
Feb
Medicīnas uzņēmumu konsultācijas Lielbritānijā
LIAA
  • 09. Feb. 2020, 10.00 - 18.00

Medicīnas uzņēmumu konsultācijas Lielbritānijā

Svētdien, 9. februārī

Londonā, Apvienotajā Karalistē

Novotel London West, 1 Shortlands, W6 8DR, London UK

Latvijas medicīnas pakalpojumu sniedzēji apmeklētājiem dos iespēju saņemt bezmaksas pirmreizējo konsultāciju pie ārstiem zobārstniecības, fleboloģijas (vēnu ārstēšanas),  oftalmoloģijas, ginekoloģijas u.c. jomās. 

Pasākumu mērķis ir stiprināt Latvijas diasporas latvisko identitāti, uzturēt saikni ar Latviju, veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem medicīnas tūrisma nozarē un realizēt ārvalstu ārstu mācības pie Latvijas klīniku ārstiem, kā arī atbalstīt Latvijas diasporu, dodot iespēju saņemt pirmreizējo konsultāciju pie ārstiem, tā veicinot veselības profilaksi un efektīvu slimību ārstēšanu sākotnējā stadijā.

Apmeklētājiem pēc iepriekšēja pieraksta būs iespēja tikties ar medicīnas iestāžu speciālistiem, lai saņemtu bezmaksas ārsta pirmreizējo konsultāciju zobārstniecības, felboloģijas (vēnu ārstēšanas),  oftalmoloģijas, ginekoloģijas u.c. jomās. 

Latvijas ārstu delegācija:

Dr. Māra Valdmane, sertificēta protēziste, implantoloģe (Dr. Apines zobārstniecības klīnika)

Dr. Dace Simsone, ārste-psihiatre (Klīnika Dzintari)

Dr. Kristīne Fomina, ārste (Latvijas Amerikas Acu centrs)

Dr. Sergejs Mihailovs, flebologs, proktologs, speciālists vispārējā ķirurģijā

Dr. Oksana Babula, ginekoloģe, reproduktoloģe

Būs iespēja iepazīties arī ar LIAA sniegto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai, inovāciju un tehnoloģiju veicināšanai, kā arī aprunāties ar LIAA konsultantu, lai atrastu tieši savai idejai piemērotāko atbalstu.  

Pieteikšanās bezmaksas pirmreizējām ārstu konsultācijām iespējama iepriekš, rakstot e-pastā: maija.helde@liaa.gov.lv vai pasākuma dienā uz vietas. 

Papildus informācija: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Ārējās tirdzniecības veicināšanas departamenta Eksporta veicināšanas nodaļas projektu vadītāja Maija Helde - Pērses iela 2 - 414, Rīga, LV-1442, Latvija; Tālrunis: + 371  67039409; e-pasts: maija.helde@liaa.gov.lv; www.liaa.gov.lv

Nedēļas lasītākās ziņas