Dalies:
20
Feb

Mārča Auziņa koncertsērija "Aizrautība" LR pastāvīgajā Pārstāvniecīibā Briselē

20
Feb
Mārča Auziņa koncertsērija "Aizrautība" LR pastāvīgajā Pārstāvniecīibā Briselē
  • 20. Feb. 2019, 18.30 - 21.00

Trešdien, 20.februārī plkst. 18.30
LR pastāvīgā Pārstāvniecība
adrese: Avenue des Arts 23, 1000, Brisele

Savu otro solo albumu "Aizrautība" tikko klajā laidis Mārcis Auziņš, kurš sava koncertsērijā ar prieku paviesosies arī pie mums Briselē.
Latviešu ģitāras virtuozs un daudzu mūzikas skaņdarbu aranžētājs Mārcis Auziņš laidis klajā otro studijas solo albumu "Aizrautība". Albumā iekļauti 12 paša komponētie skaņdarbi, kas tapuši pēdējo divu gadu laikā, kā arī divas citu autoru darbu kaverversijas.

Otrajam Mārča Auziņa albumam dots nosaukums "Aizrautība", kas ir mūziķa vadmotīvs radot un atskaņojot mūziku. Kā saka Mārcis: "Aizrautība ar mūziku un ģitārspēli ir tā pastāvīgā sajūta, kas atkal un atkal liek ņemt rokās instrumentu, komponēt, aranžēt un meklēt jaunus, muzikālus izpausmes veidus. Tā ir vilkme pārvērst mirkļus, iespaidus, laiku un visu apkārt notiekošo ģitārmūzikā. Tā ir vēlme izzināt instrumenta un tā skanējuma un spēles robežas - nebeidzams izaicinājums atklāt un neapstāties. Tas ir tas mirklis uz skatuves, kad trīsstūrī – "Es. Mūzika. Klausītājs." notiek tā īpašā mijiedarbība, kas tik daudz prasa un vēl vairāk jo vairāk dod atpakaļ. Tas ir mans aicinājums - mana Aizrautība, kurā viss iespējams."

Albumā iekļauti 12 paša Mārča radīti skaņdarbi, kā arī divas kaverversijas – Viļņa Krieviņa skaņdarbam "Meitenei kafejnīcā" un Imanta Kalniņa "Dūdieviņš".

Albuma "Aizrautība" māksliniecisko dizainu veidojusi māksliniece Elita Patmalniece, kura iedvesmojusies no albumā iekļauto skaņdarbu nosaukumiem, cenšoties katra vadmotīvam piešķirt kādu simbolu, kas attēloti uz albuma vāciņa. 

Pieteikšanās obligāta līdz 15. februārim: guna.zake-balta@ep.europa.eu
 
Sīkāka info:
 WEB http://www.marcisauzins.com/ 
FB: https://www.facebook.com/auzinsguitar/
YT:https://www.youtube.com/channel/UCNr75Ad7ge-iVYuRfEKQrFA

Nedēļas lasītākās ziņas