Dalies:
06
Dec

Latvijas medicīnas tehnoloģiju uzņēmumu tirdzniecības misija Vācijā (Berlīnē)

06
Dec
Latvijas medicīnas tehnoloģiju uzņēmumu tirdzniecības misija Vācijā (Berlīnē)
Foto: CC0 licence
  • 06. Dec. - 08. Dec. 2019, 07.35 - 22.25

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas medicīnas tehnoloģiju uzņēmumus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā, kas notiks no 2019. gada 6. - 8. decembrim Berlīnē, Vācijā, Medicīnas profesionāļu sadarbības foruma ietvaros.

Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienības organizētais Medicīnas profesionāļu sadarbības forums apvieno Vācijā, Austrijā un Šveicē strādājošos medicīnas profesionāļus no Latvijas, medicīnas studentus un citus veselības aprūpes jomas speciālistus ar pieredzi vai interesi par sadarbību ar Latvijas partneriem. Foruma ietvaros plānota apaļā galda diskusija, prezentācijas, kā arī kontaktbirža. 

Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienības (LĀZA) apvieno vienā organizācijā ārzemēs un Latvijā dzīvojošos ārstus un zobārstus, kā arī citus veselības nozares profesionāļus, zinātniekus un darbiniekus kopējam mērķim – veicināt veselības aprūpē un zinātnē iesaistīto studentu, rezidentu, ārstu un zobārstu izglītību un sadarbību.

Papildus foruma apmeklējumam tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja iepazīt Vācijas medicīnas tehnoloģiju nozari un tirgus specifiku, paplašināt zināšanas par Vācijas biznesa vidi, kā arī iegūt jaunus kontaktus un sastapt potenciālos sadarbības partnerus, kā arī sadarboties ar diasporu un stiprināt tās potenciāla iesaisti nozares eksporta attīstībā.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai, LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pielāgotu plānotās tikšanās uzņēmumu vajadzībām un vēlmēm.

Vairāk info

Nedēļas lasītākās ziņas