Dalies:
22
Oct

Latvijas mašīnbūves uzņēmumu tirdzniecības misija Baltkrievijā (Minskā)

22
Oct
Latvijas mašīnbūves uzņēmumu tirdzniecības misija Baltkrievijā (Minskā)
CC0
  • 22. Oct. - 25. Oct. 2019, 10.00 - 17.00

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas mašīnbūves nozares uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Baltkrievijā, kas norisināsies 2019. gada 22. -25. oktobrī Minskā!

Tirdzniecības misijas ietvaros tiks organizētas tikšanās ar Baltkrievijas uzņēmumiem, kā arī būs iespējams apmeklēt starptautisko izstādi "Деревообработка-2019"

Izstādes tematika ir kokapstrādes un mēbeļu ražošanas tehnoloģiskās iekārtas un instrumenti, lakas un krāsas, mežistrādes tehnika, transporta līdzekļi un noliktavu iekārtas, automatizācijas risinājumi, kā arī atjaunojamie energoresursi.

Tirdzniecības misija tiek rīkota ciešā sadarbībā ar Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju MASOC  un uzņēmumi, kas tiek aicināti piedalīties tirdzniecības misijā, ir ne tikai kokapstrādes iekārtu un instrumentu ražotāji.

De minimis atbalsts tirdzniecības misijas dalībniekiem tiks piešķirts, pamatojoties uz kārtību tā piešķiršanai un noslēgto  Atbalsta līgumu starp LIAA un vizītes dalībnieku. De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un vizītes organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Uz atbalstu dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Komersantiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

UZŅĒMUMIEM SAŅEMOT ATBALSTU NEDRĪKST BŪT VID NODOKĻU PARĀDI.

Pieteikšanās līdz 20. septembrim.

Vairāk info

Nedēļas lasītākās ziņas