Dalies:
22
Nov

Latvijas 101. dzimšanas dienas svinības un Jauno līderu skola Bērzainē, Freiburgā

22
Nov
Latvijas 101. dzimšanas dienas svinības un Jauno līderu skola Bērzainē, Freiburgā
  • 22. Nov. 2019, 18.00 - 22.00

Piektdien, 22. novembrī, plkst. 19.00 Latviešu centrā Bērzainē, Dienvidvācijā, kopā svinēsim mūsu Latvijas 101. dzimšanas dienu.

Svinības iesāks svētbrīdis, ko vadīs mācītājs Rolands Eimanis.

Svētku uzrunas teiks Latviešu centra Bērzaine un Daugavas Vanagu Vācijā vadītājs Indulis Bērziņš, kā arī darba un informācijas portāla YourMove vadītājs Jānis Kreilis. Paredzēta arī Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita Videouzruna.

Svētku sajūtai un priekam muzicēs grupa Baritoni (Latvija).

Taču svētku dienas iesākumā pulksten 18.00 kopā ar jauniešiem būs iespēja piedalīties seminārnometnē Jauno līderu skola 2019 - ceļā uz Eiropas Latviešu jaunatnes apvienību, kas būs pirmā no šī semināra trim dienām un kur pulcēsies latviešu jaunieši no dažādām Eiropas valstīm, lai kopā diskutētu, mācītos, dalītos pieredzē un radītu jaunas idejas par to, kā tieši diasporas jaunieši var sadarboties, kontaktēties un uzturēt saikni ar Latviju. 

Pēc svinīgā sarīkojuma, ap plkst. 20.30 - Āra namiņā pie kamīna svinētājus gaidīs gardas vakariņas - latviska bukstiņu biezputra ar piedevām.

Vakara noslēgumā, ap plkst. 21.00 - gan svinību viesi, gan seminārnometnes jaunieši varēs sadziedāties Varoņu pagrabiņā.

 

Kā vienmēr, Bērzainē jūs gaida arī naktsmājas. Aicinām viesus no tuvākas un tālākas apkārtnes svinēt svētkus Latviešu centrā Bērzaine! Bērzaine ir aktīvs Vācijas, Francijas un Šveices latviešu centrs un viesu nams, ko, apceļojot Eiropu, ir iecienījuši latvieši no visas pasaules. Pieteikšanās naktsmājām: berzaine@latviesi.com ; +49 761 53340.

 

Nedēļas lasītākās ziņas