Dalies:
20
Apr

Latviešu centrs Bērzaine aicina uz Lieldienu svinībām

20
Apr
Latviešu centrs Bērzaine aicina uz Lieldienu svinībām
  • 20. Apr. - 21. Apr. 2019, 11.00 - 17.00

Sestdien, 2019. gada 20.aprīlī un svētdien, 21.aprīlī Latviešu kultūras centrā Bērzaine, Dienvidvācijas pilsētā Freiburgā, notiks Lieldienas svinēšana latviskās noskaņās, sanākot kopā gan lieliem, gan maziem.  

Sestdien, 20.aprīlī kopā pulcēsimies jau no plkst. 11.00, lai kopīgi gatavotos Lieldienu svinībām - lasīsim zaļumus olu krāsošanai, krāsosim tās, dalīsimies katrs ar savu vislabāko olu krāsošanas recepti un dziedāsim saules dziesmas. Lai palīdzētu saulei atkal kāpt kalnā, cepsim apaļas, zeltainas pankūkas, ko kopīgi arī līdz plkst. 15.00 gardi notiesāsim.

Lai palīdzētu atgriezties pavasara putniem, svētdien, 21. aprīlī, plkst. 8.00 kopā iesim uz Bērzaines Jāņu pļavu un ar dziesmām dzīsim putnus. Lai visu nākamo gadu būtu skaisti un veseli, pēc tam mūsu avotā mazgāsim acis un muti.

Plkst. 9.00-11.00 kopā ēdīsim garās Lieldienu brokastis, bet pēc tam kārsim šūpoles un šūposimies - lai nekož odi. Meklēsim, kur Lieldienu zaķis paslēpis raibās olas, kā arī dziedāsim Lieldienu dziesmas, spēlēsim spēles un iesim rotaļās.

Pusdienās plkst. 14.00 ēdīsim gaiļa zupu. Turpināsim ģimeniskas sarunas un kopābūšanu pie Āra kamīna, līdz draudzīgi šķirsimies.

Aicinām ciemos mūsu apkārtnē dzīvojošos latviešus un viņu draugus! Tālākiem braucējiem vēl ir pieejamas istabiņas! Zvani mums 0049 (0) 761 53340 vai raksti berzaine@latviesi.com! Precīza adrese: Leinhaldenweg 28, 79104, Freiburg im Breisgau. Priecāsimies pastāstīt par ekskursiju iespējām Švarcvaldē un skaistākajām apskates vietām.

Ieeja par ziedojumiem. Aicinām ņemt līdzi groziņus kopīgai pasēdēšanai pie Āra kamīna un vēlākai dziedāšanai Varoņu pagrabiņā!

Bērzaine ir aktīvs Vācijas, Francijas un Šveices latviešu centrs un viesu nams, kuru, apceļojot Eiropu, ir iecienījuši latvieši no visas pasaules.

 

Visi mīļi gaidīti!

Latviešu centra Bērzaine komanda

Nedēļas lasītākās ziņas