Dalies:
07
Aug

Latviešu bērnu nometne Ēlandē, Zviedrijā

07
Aug
Latviešu bērnu nometne Ēlandē, Zviedrijā
  • 07. Aug. - 14. Aug. 2020, 00.00 - 00.00

Latviešu bērnu nometne Ēlandē, Zviedrijā

No 7. augusta rīta līdz 14. augusta pēcpusdienai (var ierasties jau 6. augustā)

Ēlandē, Sandbijā

Nometne ir paredzēta bērniem vecumā no 8 līdz 13 gadiem ar viņu vecākiem. Nometnes mērķis ir veicināt bērnos latvietību un uzlabot dzimto valodu, sadraudzēties un labi pavadīt laiku kopā – tā, lai nākamgad atkal gribētos satikties!

Nometnes valoda ir latviešu, tādēļ vēlamies, lai nometnē piedalās tikai latviski runājoši vecāki, jo mērķis ir veicināt bērnos latvietību un uzlabot dzimto valodu. Pavadīsim jaukas dienas latviskā vidē ar latviešu dziesmām, rotaļām un spēlēm. Nometnē neizpaliks arī sports, dejas, māksla, pārgājieni un citas jautras aktivitātes. Paspēsim arī atpūsties un izbaudīt sauli. Būs arī kāda brīva pēcpusdiena, kurā varēs darīt, ko grib :-). Sagaidām, ka visi dalībnieki nometnē piedalīsies no pirmās līdz pēdējai dienai.

Par garšīgu ēdienu nometnē rūpēsies pavārs. Tā kā pavārs vadīs vairākas nodarbības bērniem, tad meklējam brīvprātīgos vecāku vidū, kas uzņemas pagatavot pāris maltītes. Piesakies jau tagad! Kā allaž lūgsim visus vecākus iesaistīties ēdiena gatavošanā, trauku mazgāšanā, telpu un apkārtnes uzkopšanā, kā arī piedalīties nodarbībās.

Dalības maksa pieaugušiem: 1500 SEK; bērniem: 750 SEK

Kā katru gadu, nometne notiks Sandbijas muižas telpās. Centīsimies sadalīt istabas tā, lai katrai ģimenei būtu sava, bet to nevaram garantēt. Tāpat mēs visi dalīsimies ar dušas telpām.

Lūdzam pieteikties nometnei līdz 1. martam. Vietu skaits ir ierobežots, un, iespējams, visus interesentus pieņemt nevarēsim. Lūdzam arī iemaksāt 50% no dalības maksas līdz 1. aprīlim un atlikušos 50% līdz 1. jūlijam. Dalībnieki saņems apstiprinājuma vēstuli līdz 15. martam, kā arī detalizētāku informāciju par nometni.

Pieteikties nometne.se vai raksti uz elande@nometne.se, iekļaujot dalībnieku skaitu, vārdus, vecumu, valsti, kurā dzīvojat.

Nedēļas lasītākās ziņas