Dalies:
25
Apr

Koklētāju nometne “Koklētājs un Vilks” Briselē

25
Apr
Koklētāju nometne “Koklētājs un Vilks” Briselē
  • 25. Apr. - 26. Apr. 2020, 09.30 - 18.00

Koklētāju nometne “Koklētājs un Vilks” Briselē

No 25. aprīļa plkst. 9:30 līdz 26. aprīlim plkst. 18:00

Avenue des Arts 23, Briselē, Beļģijā (Latvijas Republikas Pastāvīgās pārstāvniecības ES telpās)

Divas dienas aptuveni 30 koklētāji varēs uzzināt vairāk par kokli kā tautas mūzikas instrumentu, apgūt vismas 3 jaunas dziesmas (arī tad, ja pirms tam kokle nekad nav spēlēta), izkopt savas prasmes un izmēģināt dažādas kokles improvizācijas tehnikas. Kokles meistarklases vadīs Dina Liepa un Ansis Jansons. Nometnes noslēgumā dalībnieki kopā ar sirsnīgo Briseles teātri stāstīs pasaku “Koklētājs un vilks”. 

Nometnē var piedalīties no 10 gadu vecuma. Ja nav kokles, tad būs iespēja to izīrēt par atsevišķu samaksu. 

Piesakies, rakstot uz: kokles.brisele@gmail.com un aizpildot pieteikuma anketu līdz 25. februārim, un samaksājot dalības maksu (45 eiro par cilvēku, ģimenēm 40 eiro par dalībnieku). Dalības maksa paredzēta ēdināšanas un organizatorisko izdevumu segšanai. Atteikuma gadījumā dalības maksa tiek atmaksāta tad, ja atteikums iesniegts mēnesi pirms nometnes sākuma vai arī tad, ja vietu aizpilda kāds cits dalībnieks.

Nometni - uzvedumu “Koklētājs un vilks” atbalsta Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Latviešu biedrība Beļģijā, Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle, Latvijas Republikas Pastāvīgā pārstāvniecība Eiropas Savienībā.

Ja rodas jautājumi, tad rakstīt uz kokles.brisele@gmail.com.

Es gribu, lai tu paklausies kādu latviešu tautas pasaku, pasaku par mani un tevi. Es gribu, lai tavi pirksti sajūt kokles dziedinošo spēku, lai tava balss izdzied dvēseles dziļākās stīgas.  Pavadi divas aizraujošas dienas Briselē kopā ar koklētājiem no tuvākas un talākas apkārtnes. Iemācies kokles dziesmas dvēselei kopā ar Dinu Liepu un Ansi Jansonu un dalies savā priekā ar lieliem un maziem!

Nedēļas lasītākās ziņas