Dalies:
27
Apr

Kanādas Latviešu Centra Toronto 40. gada svinības

27
Apr
  • 27. Apr. 2019, 17.30 - 22.00

Vairāk saules un garākas dienas silda mūsu ķermeni un ved prātu uz gaišākām domām. Tāpēc Kanadas Latviešu Centra Toronto dibinātāji nolēma svinēt Centra gada svētkus pavasarī. Atdzimst daba un Centrs arī ar jaunu iedvesmi lai veidotu latviešu sabiedrību Toronto.
 
40. Gada svētku svinības notiksies sestdien 27. aprilī, plkst. 5.30 vakara Centrā.

Ienākot zālē katram tiks pasniegts dzirkstoš dzēriens, kā maza pateicība. Varēs apskatīt Klusās izsoles priekšmetus un pakalpojumus. Par garšīgāmvakariņām, kā vienmēr gādās šefpavārs Ingo. Par vakariņu laiku paspēlēsim mazu spēli - Kas zin ko par Centru! 
 
Toronto Danču muzikanti Centra sarīkojumā uzstāsies pirmo reizi. Viņi vairākus gadus pavada danču entuziastu grupu, kura pulcējas ikmēnesi. Arī Centra jubilejā viņi aicinās gan jaunos gan netik jaunus piedalīties dančos un kopdziedāšanā. Būs jautri! 
 
Līdz ar pavasara pirmiem asniem svinēsim veikto jo Centrs ir līdzīgs dārzam, kas ir jāuzmana gandrīz vai katru dienu.  Tas ir darīts neatlaidīgi un ar mīlestību 40 gadus. Mūsu Centra ēka ir nemitīgi jāuztur un jālabo. Katra Centra valde skatās uz to, kā var uzlabot mūsu darbību, lai iesaistītu vēl lielāku latviešu sabiedrības daļu.  Ar visu latviešu palīdzību Centrs turpinās būt visu latviešu māja Toronto. 
 
Ieejas maksa $40.00. Lūdzu pieteikties Latviešu Centra birojā par telefonu: 416-759-4900, ar epastu: office@latviancentre.org vai mājvietā:lettsshop.org. Ja nevarat piedalīties tad lūdzu apsverat ziedojumu Centra darbībai.
 
Uz redzēšanos Centrā 27. aprilī!