Dalies:
22
Nov

Jauno līderu skola Freiburgā, 22.-24.novembris

22
Nov
Jauno līderu skola Freiburgā, 22.-24.novembris
  • 22. Nov. - 24. Nov. 2019, 00.00 - 00.00

Jauno līderu skola ir seminārnometņu ciks aktīviem Latvijas jauniešiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas. Pērn Eiropas Latviešu apvienības rīkotās seminārnometnes norisinājās Latviešu centrā Minsterē un trijās sesijās pulcēja vairāk nekā 70 jauniešu no Latvijas, Vācijas, Itālijas, Luksemburgas, Nīderlandes un citām valstīm. Šogad sadarbībā ar organizāciju ”Daugavas Vanagi Vācijā” šogad otrā seminārnomentne noritēs no 22. līdz 24. novembrim. Tā norisināsies Vācijā, Freiburgā, Latviešu centrā "Bērzaine".

Šī gada Jauno līderu skolas cikla mērķis ir izveidot platformu, kas apvieno latviešu jauniešus dažādās Eiropas valstīs. Jo kopā darboties ir daudz košāk!  Kopā var radīt lielas lietas!

Seminārnomentē jauniešiem būs iespēja gan klausīties pieredzējušu referentu stāstījumos par dažādu organizāciju darbību, nevalstisko sektoru, jauniešu inciatīvām, projektu pieteikumu veidošanu un diasporas organizācijām citviet, gan arī pašiem dalīties ar savu pieredzi, kā arī dzirdēt projektu pieredzes stāstus no domubiedriem.

Interesentiem lūgums pieteikties šeit: https://docs.google.com/forms/d/1vIr7JkpsvheOacmfVldHQArngC9qD2MzACreXH3DB08/edit

Dalībniekiem tiks pilnībā segtas uzturēšanās izmaksas.

Ceļa izdevumus ir plānots segti ierobežotā apmērā (sīkākai informācijai jaunielideri@gmail.com)

Pieteikšanās līdz 30.09.2019.

Seko līdzi informācijai un nometnes programmai arī seminārnometņu Facebook lapā: https://www.facebook.com/jaunielideriminstere/

Aktivitāte tiek īstenota projekta “Jauno līderu skola 2019 - Ceļā uz Eiropas Latviešu jaunatnes apvienību” ietvaros, ko finansē Ārlietu ministrija. Projektu Nr. LV-36 īsteno Eiropas Latviešu apvienība.

Nedēļas lasītākās ziņas