Dalies:
26
Jun

Jaunais Rīgas teātris vasarā dosies viesizrādēs Itāliju

26
Jun
  • 26. Jun. - 15. Jul. 2018, 09.00 - 21.00

Maija beigās un jūnijā Alvja Hermaņa iestudējums "Garā dzīve" tiks izrādīts Izraēlas pilsētā Telavivā notiekošā festivālā Jaffa fest 2018. Savukārt jūnijā un jūlijā ar iestudējumu "Brodskis/Barišņikovs" teātris viesosies Itālijā.

Jaunā Rīgas teātra viesizrādes turpināsies Itālijā ar Alvja Hermaņa iestudēto izrādi "Brodskis/Barišņikovs". No 26. jūnija līdz 28. jūnijam tā būs skatāma Napoli Teatro Festival, Neapolē, Itālija, no 3. līdz 5. jūlijam - XXXI FESTIVAL OF THE MAGGIO MUSICALE FIORENTINO, Florencē. Itālijas viesizrādes tiks noslēgtas ar izrādēm Venēcijas operā Teatro La Fenice di Venezia no 13. līdz 15. jūlijam.

Iestudējumā "Brodskis/Barišņikovs" (pirmizrāde notika 2015. gada 15. oktobrī) leģendārā mākslas personība Mihails Barišņikovs interpretē sava drauga, Nobela prēmijas laureāta dzejnieka Josifa Brodska dzeju viņa dzimtajā valodā. Iestudējums ar tekstu un kustību atklāj dzejnieka pasauli, ļaujot līdzpārdzīvot Brodska sarežģīto, lirisko un iedarbīgo vārdu spēli. Iestudējuma scenogrāfe ir Kristīne Jurjāne, gaismu mākslinieks - Gļebs Fiļštinskis. Kopš pirmizrādes 2015. gadā izrāde "Brodskis/Barišņikovs" ir izrādīta ASV, Izraēlā, Serbijā, Lielbritānijā, Vācijā, Rumānijā, Kanādā un Šveicē.

Plašāka informācija

Foto: Publicitātes attēls