Dalies:
13
Sep

IT un digitālo tehnoloģiju uzņēmumu tirdzniecības misija Kazahstānā (Uralskā)

13
Sep
IT un digitālo tehnoloģiju uzņēmumu tirdzniecības misija Kazahstānā (Uralskā)
  • 13. Sep. 2019, 10.00 - 17.00

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas IT un digitālo tehnoloģiju uzņēmējus piedalīties tirdzniecības misijā Kazahstānā, kas norisināsies 2019. gada 13. septembrī Uralskā, Rietumkazahstānas reģionā.

Mērķis ir veicināt partnerību veidošanos ar Kazahstānas uzņēmumiem, dalīsies savās vajadzībās un viedokļos par digitālo tehnoloģiju un investīciju instrumentu ieviešanas iespējām, prezentēs un pārrunās veiksmīgos Kazahstānā un pasaulē īstenotos projektus un izveidos dialogu ar digitalizācijas jomas ekspertiem, ar valdības pārstāvjiem, vēstniecības un starptautiskās organizācijas.

Tirdzniecības misijā plānota līdz 10 Latvijas uzņēmumu dalība (ne vairāk kā 2 pārstāvji no katra uzņēmuma), kuri darbojas IT un digitālo tehnologu jomā kuri specializējas e-valdības sistēmas izstrādē, industriālo un citu risinājumu izstrādē.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Dalība: bez maksas.

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā divām personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. Pielikumu.

Saņemot atbalstu, uzņēmumiem nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Pieteikšanās līdz 12. septembrim.

Vairāk info

Nedēļas lasītākās ziņas