Dalies:
26
May

Informatīvs ievadseminārs ciklam #kultūranepadodas

26
May
Informatīvs ievadseminārs ciklam #kultūranepadodas
  • 26. May. 2020, 13.00 - 14.00

Informatīvs ievadseminārs ciklam #kultūranepadodas

  • Otrdien, 26. maijā plkst. 13:00-14:00
  • Zoom platformā

Piemērojoties darbam COVID-19 pandēmijas apstākļos, Pasaules Brīvo latviešu apvienība un Latvijas Nacionālais kultūras centrs vienojušies veidot informatīvu semināru un sarunu ciklu 2020. un 2021. gadā par aktuāliem kultūras un diasporas politikas jautājumiem.

Pirmais informatīvais ievadseminārs, kura dalībniekus uzrunās Kultūras ministrijas Valsts sekretāra vietnieks Uldis Zariņš un LNKC vadītāja Signe Pujāte, ir paredzēts 26. maijā plkst. 13:00, un tajā ir aicināti piedalīties latviešu organizāciju vadītāji, kultūras pasākumu rīkotāji, deju kopu, koru vadītāji, kā arī latviešu trimdas arhīvu un bibliotēku pārziņi un interesenti no visiem kontinentiem.

Semināru cikls tiks izsludināts ar vienojošo nosaukumu (tentatīvi) “Kultūra nepadodas – pasākumu plāni, praktiski padomi un diasporas iesaiste 2020-2021”, #kulturanepadodas.

Aicinām pieteikt dalību pirmajā seminārā, nosūtot e-pastu uz pbla@pbla.lv, ziņas nosaukuma lodziņā ierakstot “Kultūra nepadodas”. Uz jūsu e-pasta adresi nosūtīsim saiti semināra attālinātajai pieejai 26. maijā.

Vairāk info.

Nedēļas lasītākās ziņas