Lieldienu saiņi sūtīšanai uz Latviju Floridā tiks savākti Sv. Pētersburgas Latviešu Biedrības namā 24. februārī

Lieldienu saiņi sūtīšanai uz Latviju Floridā tiks savākti Sv. Pētersburgas Latviešu Biedrības namā 24. februārī

Lieldienu saiņi sūtīšanai uz Latviju Floridā tiks savākti Sv. Pēterburgas Latviešu Biedrības namā sestdien, šā gada 24. februārī, no 13:30-15:00.

(lūdzu sazināties ar S. Krēsliņš: sk.kreslins@gmail.com)

2018. g. Lieldienu sūtījumā savāksim personiskās paciņas un grāmatu sūtījumus iestādēm.

Lūdzu ievērot Eiropas Savienības personīgo paku noteikumus, pēc kuriem tiek atmuitoti arī paciņu sūtījumi:

Viena persona Latvijā drīkst saņemt mantas bez ievedmuitas, maksimāli 45 eiro vērtība. 45 EUR = $53.67 USD ($ 0 .84 = eiro) valūtas kurss 2018.g. 9. janvārī.

Lai to piekoptu, ierobežojam paciņu svaru uz maksimāli 35 mārciņas par kasti, bet izmērus uz apmēram 18"x 18"x 18". Ja vērtība, svars vai saturs pārsniedz atļauto, lūdzam pārlikt divās kastēs un otro adresēt citai ģimenes personai.

Pie personiskām paciņām nedrīkst likt alkoholu, zāles, tabakas izstrādājumus, elektroniku, vai mākslas darbus. Visām pakām vajadzīga pavadanketa, kurā aprakstīts pakas saturs. Lūdzam ierobežot uz maksimāli 3 no preču vienības. Ja saturs ir lietots, tad to tā arī apzīmēt!

Laipni lūdzam sadarboties saskaņā ar noteikumiem, lai paciņu sūtījumi ceļotu bez aizķeršanās, un saņēmēji varētu priecāties par to laicīgu piegādi!

Lūdzam zvanīt, PAKAS REG. NUMURU vai jautājumiem: Anitai: 973-744-6565. Labprāt pārrunāsim jebkādas neskaidrības par sūtījumu kārtošanas procesu! Lūdzam par mākslas darbu pārsūtīšanu ar mums iepriekš sazināties, lai izrunātu pakošanas noteikumus un muitas deklarāciju lapu noformēšanu! Paldies!


Izsaki viedokli