Jūlijā norisināsies pirmā Latviešu valodas un kultūras vasaras skola diasporas jauniešiem

Jūlijā norisināsies pirmā Latviešu valodas un kultūras vasaras skola diasporas jauniešiem

Latvijas Universitāte ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu un sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru šogad pirmo reizi organizē Latviešu valodas un kultūras vasaras skolu diasporas jauniešiem. Vasaras skolā jauniešiem būs iespēja ne tikai apgūt vai pilnveidot savas latviešu valodas prasmes, bet arī paplašināt savas zināšanas par Latvijas vēsturi, mākslu un folkloru.

Vasaras skolu finansē Latviešu valodas aģentūra no Izglītības un zinātnes ministrijas valsts budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”, un programmas nodrošinātais finansējums sniedz iespēju pilnībā nosegt katram vasaras skolas dalībniekam dalības maksu.Piedalīties vasaras skolā tiek aicināti diasporas jaunieši vecumā no 16 gadiem, kuriem nav latviešu valodas priekšzināšanu vai kuriem ir nelielas latviešu valodas priekšzināšanas (A1+ un A2 valodas prasmes līmenis).

Detalizētāka informācija gan latviešu, gan angļu valodā (dalības nosacījumi, vasaras skolas programma, pieteikuma anketa) ir pieejama Latvijas Universitātes mājaslapā:

https://www.latvianlanguage.lu.lv/lat/latviesu-diasporai/

https://www.latvianlanguage.lu.lv/for-latvian-diaspora/

Jautājumu gadījumā rakstīt:

· Sarmīte Miltiņa, tālrunis (+ 371) 67034892, mob.tālrunis (+ 371) 20279199, e-pasts: sarmite.miltina@lu.lv


Izsaki viedokli