Berlīnes latviešu bērnu un kultūras biedrība aicina piedalīties latviešu diasporas jauniešu seminārā

Berlīnes latviešu bērnu un kultūras biedrība aicina piedalīties latviešu diasporas jauniešu seminārā

Jaunieti! Vai arī Tu, tāpat kā mēs, nelabprāt sēdi, rokas klēpī salicis? Varbūt Tev galvā jau sen šaudās idejas, kuras Tu gribētu īstenot, bet Tev trūkst padoma un domubiedru? Varbūt mums ir tieši tas, ko Tu meklē. Tu gribi būt sabiedriski aktīvs un tādā veidā dot savu artavu Latvijai, bet īsti nezini, kā to paveikt? Varbūt Tev ir sajūta, ka latviešu diasporas jauniešiem vajadzētu vairāk sadarboties? Tev ir iespēja iesaistīties un to mainīt jau tagad! 

Š. g. 16. novembrī plkst. 12:00 Berlīnes latviešu bērnu un kultūras biedrība organizē latviešu diasporas jauniešu Vācijā tikšanos. Šī ierosmes semināra laikā Tev būs iespēja nevien iepazīties ar līdzīgi domājošajiem, iedvesmoties no citu aktīvo jauniešu pieredzes stāstiem, bet arī diskutēt un dalīties ar savām idejām un domām. 

Tikšanos atklās Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa. Pasākuma laikā savā pieredzē dalīsies arī kustības un biedrības "Ar pasaules pieredzi Latvijā" pārstāvji Elīna Grīniece un Jānis Kreilis, un par savu ideju izveidot Nīderlandes studentu biedrību pastāstīs Elīze Kauliņa. Ansis Strazdiņš ļaus ieskatīties Pasaules latviešu jaunatnes semināra 2x2 norisē, bet Ilze Zīlmane zinās teikt, ko nozīmē būt praktikantei Bundestāgā. Visbeidzot, Aija Mežale padalīsies ar saviem iespaidiem, kurus viņa guvusi strādājot Greifsvaldes universitātē, un Rozīte K. Spīča atklās, ko viņai devusi iesaiste Erasmus programmā.

Izvērtēsim jau esošo piedāvājumu diasporas jauniešiem un iespējas, un kopā centīsimies apzināt mūsu - latviešu diasporas jauniešu Vācijā - aktuālās vajadzības, vēlmes un intereses un spert pirmos sadarbības soļus. 

Tiecies ar domubiedriem, tīklojies un īsteno savus un Latvijas mērķus!

Šo tikšanos atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds un Latvijas vēstniecība Vācijā.

Svarīgi: Pieteikšanās elektroniski (pieteikumi@latviesi-berline.de) līdz 14.11.17.

Foto: Publicitātes attēls


Izsaki viedokli