Latviešu-dāņu biedrības koris "Rietumvējš"

Jauktais koris “Rietumvējš” aizsākās 2010. gada 21. aprīlī kā meiteņu ansamblis Zanes Kristensenas vadībā. Gadiem ejot, koris ir izaudzis par jaukto kori ar vairāk kā 20 dziedātājiem. Kora oficiālais nosaukums ir Latviešu-dāņu biedrības jauktais koris “Rietumvējš”. Kora diriģente kopš 2015. gada ir Zaļina Višņakova, kas ar prasmīgu roku, mīļu humoru un profesionālu attieksmi ievada mūs dziesmu pasaulē. Mēs satiekamies katru trešdienu no pl. 19-22 uz mēģinājumiem Vailes (Vejle) skaistajā kultūras namā Bygningen.

Mēs dziedam dažādu latviešu komponistu  dziesmas, kā arī tautasdziesmas. Dažas reizes gadā uzstājamies ar koncertiem gan Latviešu-dāņu biedrības pasākumos, gan Vailes pašvadības organizētos pasākumos, gan arī citur. Ja uzstājamies internacionālai publikai, izvēlamies arī dziesmas dāņu vai angļu valodā.

Mūs - dziedātājus - vieno dziedātprieks, labā atmosfēra mūsu starpā un iespēja parādīt citiem, ko mēs mākam. Ja arī Tev patīk dziedāt un iegūt jaunus dziesmu draugus, raksti mums un pievienojies!
 
Kontaktpersona - Ineta Sokolowski.

Kontakti

+45 21 93 61 13