• Sākums
  • Jaunumi
  • Notikumi
  • Vienas dienas izbraucieni
  • Kā nokļūt Bērzainē

Bloka virsraksts

Vienas dienas izbraucienu iespējas no Latviešu centra Freiburgā!

Bērzaine ir aktīvs Vācijas, Francijas un Šveices latviešu centrs ar viesu namu, ko, apceļojot Eiropu, ir iecienījuši viesi no visas pasaules. Freiburga atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, netālu no Dreiländereck, - kur robežojas trīs zemes, - tādēļ Bērzaine ir lieliska izvēle, kur apmesties trīs un vairāk dienas, lai izbaudītu neskaitāmus apskates objektus Dienvidvācijā, Šveicē un Elzasā!

 

Iepazīsties ar Bērzaines saimnieku un viesu ieteiktajiem variantiem vienas dienas izbraucienu iespējām no Latviešu centra Freiburgā:

 

1. Pastaiga pa Švarcvaldes galvaspilsētas Freiburgas vecpilsētu, brauciens ar Vācijā garāko (3600m) trošu tramvaju Schauinslandbahn, Vācijas lielākais ūdenskritums Todtnau, pasaulē garākais - 3100 metru garais rodeļu nobrauciensZentas Mauriņas piemiņas istaba un kapavieta Bad Krozingen, pēc izvēles - 2 stundas termālie baseini Vita Classica, vai pastaiga par Bad Krozingen vecpilsētu.

 

2. Debešķīgā puķu sala Mainau, Eiropas lielākais ūdenskritums Schaffhausen, Švarcvaldes augstākais kalns Feldberg, Švarcvaldes šķinķa muzejs Feldberg un romantiskais ezers Titisee!

 

3. Ērgļu parks La Volerie des Aigles Kintzheim, Elzasas majestātiskā pils Hoh-Kēnigsburga, Viduslaiku pilsēta Riquewihr ar pasaules slaveno Hugel vīna darītavu, mazā Venēcija Kolmāra.

 

 
5. EuropaPark Rust - labākais piedzīvojumu parks pasaulē! Lai pilnībā izbaudītu EuropaPark iespējas ar vienu dienu noteikti nepietiek, tādēļ iesakām uzreiz ieplānot un iegādāties biļeti 2 dienām!
 
 

 

8. Porsche un Mercedess muzeji Šturgartē, Iepirkšanās paradīze Metzingen, Skaistā prūšu pils Burg Hohenzollern.

Elementu skaits: 1

Bloka virsraksts

Otra diena Freibugā un citur

9. Otra diena Freibugā: Termālie minerālūdens baseini Keidel, Cēringenas pilsdrupas, Latviešu centra Bērzaine apskate un vēsture, kopīgs saviesīgs vakars ar Švarcvaldes Ķiršu torti.

 
10. Šveice: Bāzeles pilsēta un zoodārzs, Seno romiešu pilsēta Augusta Raurika.
 

Elementu skaits: 1

Dienas izbrauciens uz Lucernu, Eiropā augstāko - 3454 virs jūras līmeņa esošo vilciena staciju Jungfrauas kalnā Šveicē, Lugānas ezeru, Burvīgās Ženēvas ezera pilsētiņas Montreux un Lausanne, kā arī 160 metru augstās klintis Creux du Van. Šveices izbraucienā iespējams visus skaistākos apskates objektus izbraukt divās dienās un vienu nakti palikt pie Šveicē. Jūsu mantas varēs palikt istabiņas un par šo nakti Latviešu viesu namā Bērzaine Jums nebūs jāmaksā! Divu dienu izbraucienos uz Šveici iespējams apskatīt arī Šveices alpu skaistumus - Matterhorn un Rhonegletscher.
 
Izbraukšana pēc brokastīm plkst. 9.15. Atgriešanās Bērzainē plkst. 20.00. Pie katras dienas norādīts vidējais kopējais dienas laiks kas jāpavada ceļā, kā arī ieteicamais katras vietas apskates laiks. Spiediet uz sev interesējošās vietas, lai iepazītos ar apskates vietas aprakstu un video! Mūsu piedāvātajos vienas dienas izbraucienus esam izplānojuši ar visīsāko iespējamo uzturēšanās laiku katrā apskates vietā. Aicinām izbaudīt visas vietas nesteidzoties un kur vien iespējams uzturēties ilgāk, kā arī sadalīt vienas dienas izbraucienu pa divām dienām! Sazinieties ar mums - ar prieku palīdzēsim izplānot Jums visjaukāko atvaļinājumu!
 
 

Piesaki sev naktsmājas BērzainēLatviešu kultūras centrā un viesu namā Freiburgā jau tūlīt! Mēs piedāvāsim labākās istabiņas par izdevīgāko cenu! Vēlies atpūsties uz nedēļu? Vari rēķināties ar vēl 20% atlaidi!

 

Biroja tālr: +49 (0) 761 53340
Mob.: +49 (0) 176 555 53340
E-pasts: berzaine@latviesi.com