Apraksts

Dienvidvācijas pilsētā Freiburgā(Freiburg im Breisgau), jau vairāk kā 60 gadus atrodas latviešu kultūrs centrs Bērzaine, kas ir viens no pēdējiem publiski pieejamiem latviešu īpašumiem Eiropā.

Latviešu organizācijas Daugavas Vanagi Vācijā īpašums Bērzaine ir īsta mazā Latvija, kur iegriezties ikvienam ceļiniekam. Senā māja Cēringenas pilsdrupu pakājē, kas sākotnēji bija domāta kā latviešu kara invalīdu mītne, pakāpeniski ir pārvērtusies gandrīz mūsdienīgā viesu namā. Bērzaine, piedāvā izmitināšanas iespējas līdz pat 34 viesiem, sākot jau no 20 Eiro par nakti no personas.

APSKATES OBJEKTI VĀCIJĀ
APSKATES OBJEKTI FRANCIJĀ
APSKATES OBJEKTI ŠVEICĒ

Freiburga atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, netālu no "Dreiländereck" - vietas, kur robežojas trīs zemes: Vācija, Šveice un Francija, tādēļ Bērzaine ir ļoti izdevīga vieta, kur apmesties trīs un vairāk dienas, lai izbaudītu neskaitāmas apskates vietas tuvākajā apkārtnē. Ar vairāk kā 5 hektāru platību un brīnišķīgu skatu no visa īpašuma uz Freiburgas pilsētu, latviešu kultūras centrs Freiburgā ir vienreizēji skaista vieta latviešu svētku svinēšanai un labai atpūtai draugu vai kolēģu lokā.

Viesu namā ir pieejams bezvadu internets, projektors u.c. nepieciešamais aprīkojums, lai uzņēmumi un organizācijas varētu rīkot konferences, seminārus vai apmācības apvienojot to ar sev vēlamo tūrisma objektu apskati Freiburgas apkārtnē. Lielākām grupām iespējams nodrošināt arī pilnu ēdināšanu, kā arī individuālu turisma maršrutu sastādīšanu.

Sazinieties ar mums lai pieteiktu istabiņu:
Tālr: +49 (0) 761 53340
Mob.: +49 (0) 176 176 555 53340
E-pasts: berzaine@latviesi.com
Adrese: Leinhaldenweg 28,
79104, Freiburg, Deutschland

Kā visērtāk nokļūt uz Latviešu centru Bērzaine, Freiburgā:
Rīga – Frankfurt am Main(FRA). No Frankfurt am Main lidostas dzelzceļa stacijas ir tiešais vilciena reiss, kas Jūs divās stundās ar ātrumu līdz pat 250 km/h nogādās Freiburgā. Lidojot ar Lufthansa, Rail and Fly biļetes uz jebkuru ātrvilciena ICE reisu maksā tikai 29 Eiro vienā virzienā.
Ar Lufthansa:
Cenas sākot no 129 Eiro abos virzienos, ieskaitot 23kg nododamo bagāžu. Vilcienu atiešanas laikus iespējams apskatīt www.bahn.de, biļetes var nopirkt kopā ar lidojumu www.lufthansa.de vai vēlāk, zvanot pa tālr.: +49 (0) 69 86 799 799.

Rīga - Cīrihe(ZRH). No Cīrihes lidostas uz Freiburgu var nokļūt ar vilcienu 2 stundās, mainot vilcienu Bāzelē.
Ar Swissair:
Lidojumi notiek trīs reizes nedēļā - otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. Cena lidojumam turp un atpakaļ vienai personai, ieskaitot visus nodokļus, nodevas, bezmaksas bagāžu, sēdvietas rezervēšanu un maltīti un dzērienus, sākas no 98 Eiro!
Ar Airbaltic: Cenas sākot 150 Eiro abos virzienos, bez bagāžas.


Ar Ryanair Rīga – Frankfurt Hahn(HHN). Cenas sākot no 50 Eiro abos virzienos, bez nododamās bagāžas. Šis ir ieteicamākais variants, ja plānojat īrēt auto un izbaudīt neskaitāmos apskates objektus Freiburgas apkārtnē. Hahn lidosta atrodas trīs stundu auto braucienā no Bērzaines. Ar sabiedrisko transportu ieteicamākā nokļūšana Freiburgā ir ar Hahn-Express uz Mannheim, no kurienes ar ātrvilcienu ICE bez pārsēšanās var doties uz Freiburgu. Lidostas Shuttle uz Mannheim maksā 20 Eiro vienā vai 36 Eiro, ja pērk uzreiz abos virzienos. Savukārt, vilciens no Mannheim uz Freiburgu maksā sākot no 29 Eiro vienā virzienā. Grupām līdz pat pieciem cilvēkiem, ja nav iebildumu divas reizes mainīt vilcienus, lētāk ir pirkt Baden-Würtemberg Ticket diennakts biļeti. Tā maksā 23 Eiro vienai personai un tikai 4 Eiro papildus par katru nākamo personu.

Ar Ar Ryanair Rīga – Cologne/Bonn. Cenas sākot no 50 Eiro abos virzienos, bez nododamās bagāžas. Ja uz Freiburgu tālāk brauksiet ar sabiedrisko transportu, tad šis ir daudz ērtāk nekā no Hānas lidostas. Tālāk uz Freiburgu iespējams nokļūt gan ar nakts vilcienu, gan īrējot auto jau sākot no 90 Eiro par 7 dienām! Savukārt lidojums uz Rīgu ir dienas vidu, un no Freiburgas ar vilcienu Ķelnes lidostā var nokļūt 3-4 stundās. Biļetes pērciet www.bahn.de!

Ar Ryanair Rīga – Düsseldorf Weeze(NRN). Cenas sākot no 50 Eiro abos virzienos. Šis ir labs rezerves variants, ja plānojat īrēt auto un neizdodas atrast labu cenu vai vēlamos datumu uz Frankfurt Hahn. Ar auto līdz Bērzainei var aizbraukt piecās stundās. Ja ceļojumam paredzētas 5-7 dienas, tad pāris stundas ilgāk ceļā no lidostas nebūs liels apgrūtinājums.

Ar auto no Latvijas.
Ja brauciet bez nakšņošanas, tad 24 stundās būsiet Freiburgā. Izbraucot no rīta un nakšņojot Polijā vai Čehijā, nākamās dienas vakarā būsiet Freiburgā. Noderīgi ir zināt, ka svētdienās uz Vācijas ātrceļiem ir aizliegts braukt smagajiem transportiem. Tas ievērojami samazina štauķus un paātrina pārvietošanos vieglajiem auto.

Ar prāmi no Latvijas.
No Liepājas un Ventspils prāmis Jūs mazliet vairāk kā diennakts laikā ar auto nogādās Vācijā. Tālāk 8 stundas ar auto un Jūs būsiet Freiburgā. Prāmju atiešanas laiki un biļetes: www.stenaline.lv/No-Latvijas.

Ar autobusu Ecolines no Rīgas un Freiburgu iespējams nokļūt bez pārsēšanās. Cenas sākot no 200 Eiro abos virzienos. Izbraukšanas laiki un biļetes – www.ecolines.net.

Cita noderīga informācija:
Vilcienos Vācijā bērni, kam vēl nav 15 gadu, ar vecākiem drīkst braukt bez maksas. Biļetes iegādes brīdi tas ir obligāti jānorāda.
Lidojot ar Ryanair no Rīgas lidostas, pasažieriem ir jāsamaksā arī 7 Eiro Rīgas lidostas drošības nodeva: www.riga-airport.com/lv/main/pasazieriem/noderiga-informacija/avio-drosibas-prasibas/drosibas-nodeva.

Noderīgāko mājas lapu apkopojums.
Lidojumi www.lufthansa.de, www.ryanair.de, www.airbaltic.lv, www.skyscanner.net
Auto īres salīdzinājumi: www.check24.de/mietwagen/vergleichen,
Auto īres uzņēmumi: www.hertz.de, www.sixt.de,
Vilcieni www.bahn.de
No Freiburgas stacijas uz Zähringen: www.breisgau-s-bahn.de/uploads/pdf/Fahrplan%20Freiburg-Elzach_2014_DL.pdf

Dalies arī ar savu pieredzi, vai iesūti citiem noderīgus ieteikumus par nokļūšanu Bērzainē :)

Seko un sazinies ar mums arī sociālajos tīklos, kuros informējam par mūsu jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem!
www.latviesi.com/berzaine
www.facebook.com/berzaine
www.draugiem.lv/freiburga


Produkti pakalpojumi

Kategorija

Latviešu centrs , Viesu nams , Kultūra / Māksla (Cits)

Kontakti

0049 (0) 76153340

0049 (0) 176 5555 3340

berzaine@latviesi.com

lettischeshaus@gmail.com

www.latviesi.com/Berzaine

www.facebook.com/Berzaine

Vietas

Vācija
Freiburg im Breisgau, Stadt