Dalies:

Zviedrijā notiks pasākumi par jauniešu politisko līdzdalību

Zviedrijā notiks pasākumi par jauniešu politisko līdzdalību
  • 20. Sep. 2019

No 20. - 22. septembrim Malmē notiks Stokholmas Jauniešu kluba un Dienvidzviedrijas Latviešu apvienības kopigi rīkota projekta “Par jauniešu aktīvu politisko līdzdalību un vēlmi pašorganizēties” pasākumi.

Projekta ietvaros sestdien, 21.septembrī pl.13.00 notiks seminārs “Eiropas parlaments un jauniešu iespējas Eiropā”, kuru vadīs Violeta Birzniece, kura darbojas Eiropas Komisijas Izglītības un kultūras ģenerāldirektoriātā Jaunatnes nodaļā. Pēc semināra Stokholmas Jauniešu kluba valdes locekļi vadīs diskusijas “Kā uzrunāt jauniešus aktīvai iesaistei diasporas sabiedriskajā dzīvē”.

Otras diskusijas “Klimata jautājumi – mūsu paaudzes izaicinājums” iniciators Jānis Skrebels no Kopenhāgenas kopā ar jauniešiem pārrunās, kādas varētu būt jauniešu nākotnes aktivitātes un pasākumi klimata jautājuma sakarā. Seminārs notiks no 13-15 Folkuniveritet telpās, Regementsgatan 4, Malmē. Diskusijas turpināsies pēc kafijas pauzes līdz 17:30.

Lasītākās ziņas valstī

Svētdien Stokholmas jaunieši iepazīstinās ar Jauniešu kluba darbībības virzieniem un darbības modeli. Pēcpusdienā, pirms mājupceļa,  Dienvidzviedrijas Latviešu apvienības priekšsēde Ilze Spīgule-Buijtenweg kopā ar jauniešiem dosies ekskursijā pa Malmes pilsētu. Ļoti laipni  aicinām seminārā un diskusijās piedalīties ikvienu, kam ir interese - gan jaunieti, gan arī tos, kuri vairs sevi nesauc par jauniešiem, bet labprāt vēlas dalīties ar savu pieredzi sabiedriskā darba organizēšanā vai arī vienkārši vēlas satikt jauniešus un uzklausīt viņus!

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #DiasporasNVO2019.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti