Dalies:

Zviedrijā norisinās Eiropas latviešu jauniešu nometne

Zviedrijā norisinās Eiropas latviešu jauniešu nometne
  • 10. Aug. 2018

Ēlandes salā Zviedrijā no šodienas līdz 16. augustam norisināsies Eiropas latviešu jauniešu nometne "Tev", kurā piedalīsies jaunieši no Anglijas, Šveices, Latvijas un Zviedrijas liecina portāla "www.latviesi.com" informācija.

Nometnes mērķis ir stiprināt jauniešu latvisko identitāti, kopt latviešu valodu un latvisko kultūru, iedvesmot jauniešus aktīvai iesaistei diasporas sabiedriskajā dzīvē un pašiem kļūt par līderiem.

Jaunieši vecumā no 14 līdz 21 gadam gan teorētiski, gan praktiski gūs zināšanas, kā veidot efektīvu komandu, kā atrast vislabāko iespēju iekļauties grupas darbā un izmantot savas stiprās puses kopēju mērķu sasniegšanā. Jauniešiem būs iespēja arī pilnveidot savas zināšanas latviešu valodā.

Lasītākās ziņas valstī

Dalībnieki trenēs praktisko sadarbību komandās un paļaušanos vienam uz otru vienas diennakts pārgājienā un nakšņošanā teltīs, kā arī iepazīsies ar salu kopīgā ekskursijā. Tāpat norisināsies dziesmas un dejas latviskā garā.

Nometnē aktīvi dalību ņems arī Stokholmas Jauniešu kluba dalībnieki. Stokholmas Jauniešu klubs darbību uzsāka pagājušajā rudenī.

Nometne ir Eiropas Latviešu apvienības, Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas, Stokholmas Jauniešu kluba un Zviedrijas Latviešu apvienības Stokholmas nodaļas sadarbības projekts. Organizatori norāda, ka informācija par nometni guva lielu interesi diasporas un Latvijas jauniešu vidū, tādēļ piedāvāto vietu skaits ātri tika aizpildīts.

Avots: LETA

Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti