Dalies:

Zinātnieki aicināti pieteikt pētniecības projektus par ilgtspējīgas un izturīgākas lauksaimniecības pārtikas un ne-pārtikas sistēmām

Zinātnieki aicināti pieteikt pētniecības projektus par ilgtspējīgas un izturīgākas lauksaimniecības pārtikas un ne-pārtikas sistēmām
  • 14. Jan. 2019

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina zinātniekus piedalīties Kopējās programmēšanas iniciatīvas „Lauksaimniecība, pārtikas nodrošinājums un klimata pārmaiņas” konkursā par tēmu “Ilgtspējīga un izturīgāka lauksaimniecība pārtikas un ne-pārtikas sistēmām” (Sustainable and Resilient agriculture for food and non-food systems). Konkursa mērķis ir veicināt zinātnieku sadarbību Eiropas pētniecības telpā, sekmējot inovatīvu risinājumu radīšanu.

Latviju šajā konkursā pārstāv IZM, sniedzot 300 000 eiro finansiālo atbalstu Latvijas dalībniekiem – zinātnisko institūciju reģistrā esošās zinātniskajām institūcijas, kas atbilst pētniecības un zināšanu izplatīšanas organizācijas statusam. Atbalstu varēs saņemt tikai ar saimniecisko darbību nesaistītie projekti.

Pētniecības konkurss notiek divās kārtās (pirms-pieteikumu kārta un pilno pieteikumu kārta). Projekta pirms-pieteikumus var iesniegt līdz šā gada 19. marta plkst.13.00 (pēc Latvijas laika). Konkursa nosacījumi.

Lasītākās ziņas

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti