Dalies:

Your Move atskatās uz svarīgākajām tendencēm 2018. gadā

Your Move atskatās uz svarīgākajām tendencēm 2018. gadā
  • 17. Jan. 2019

Your Move, darba un informācijas platforma profesionāļiem ar pasaules pieredzi, ceturtdien, 24. janvārī, svin savas darbības pirmo gadadienu. Pasākumā, uz kuru aicināti ir Your Move klienti, partneri, atbalstītāji un mediji, uzņēmuma dibinātājs un vadītājs Jānis Kreilis dalīsies savā redzējumā par svarīgākajām tendencēm 2018. gadā:

  • Migrācijas “nulles līmeņa” sasniegšanu - pēc provizoriskajiem Centrālās statistikas pārvaldes datiem pagājušais gads varētu būt pirmais kopš neatkarības atjaunošanas, kurā kopējā migrācijas plūsma nebūs negatīva;
  • Straujo algu kāpumu Latvijas darba tirgū, un ko tas nozīmē Latvijas uzņēmumiem, kā arī sabiedrībai remigrācijas kontekstā;
  • Izmaiņām Darba likumā par darba algas diapazona norādīšanu sludinājumā, un kā tās ietekmēs Latvijas darba tirgu, domājot par darba meklētājiem gan Latvijā, gan ārzemēs.

Tāpat Your Move komanda atskatīsies uz pagājušā gadā izdarīto. Kopš portāla atklāšanas uzņēmums ir sadarbojies ar vairāk nekā 150 uzņēmumiem, kā arī ar valsts iestādēm, kas strādā remigrācijas jomā. Šajā laikā Your Move ir konsultējis vairākus simtus darba meklētāju par darbā iekārtošanos Latvijā ar vairākiem desmitiem veiksmes stāstu.

Šobrīd Your Move komandā darbojas četri cilvēki - trīs no tiem remigranti -, ar kuriem varēs iepazīties pasākumā izskaņā.

Lasītākās ziņas

Pasākums notiks “Birojnīcā”, Berga bazārā (Dzirnavu ielā 84 k2), 24. janvārī 15:00-17:00.

Your Move 2018. gada sākumā izveidoja divi jaunie profesionāļi, kas paši bija atgriezušies Latvijā pēc vairākiem ārzemēs pavadītiem gadiem, lai palīdzētu Latvijā darbu atrast un uz Latviju pārcelties arī citiem cilvēkiem ar starptautisku izglītību vai darba pieredzi. Portāla sākotnējā mērķauditorija ir jaunie un vidējā vecuma profesionāļi - zinoši, strādīgi un mērķtiecīgi cilvēki, kuri atgriezušies Latvijā pēc darba vai mācībām ārzemēs vai arī vēlētos to darīt, kā arī dzīvesbiedriem, kas nav no Latvijas. Portāla mērķis ir palīdzēt remigrantiem attīstīt veiksmīgu karjeru un iekārtoties uz dzīvi Latvijā, tā risinot samilzušo darbaspēka trūkumu mūsu valstī. Uzņēmumu pusē Your Move uzrunā gan

Latvijas, gan starptautiskas kompānijas, kas ir mūsdienīgi, augoši un maksātspējīgi uzņēmumi ar rietumniecisku, starptautiski darba vidi un projektiem, kas sniedzas pāri Latvijas robežām. Your Move ir Labklājības ministrijas atzīts sociāls uzņēmums, kas visus iegūtos līdzekļus iegulda sabiedrisko mērķu sasniegšanai.

Priecāsimies Jūs redzēt pasākumā un aprunāties par remigrācijas un darba tirgus tendencēm!

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti