Dalies:

"Wizz Air" atceļ visus lidojumus uz Norvēģiju, "Ryanair" - uz Itāliju

"Wizz Air" atceļ visus lidojumus uz Norvēģiju, "Ryanair" - uz Itāliju
LETA/Ieva Čīka
  • 13. Mar. 2020

Saistībā ar jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību lidsabiedrība "Wizz Air" no 16.marta līdz 3.aprīlim atceļ visus lidojumus uz Norvēģiju un no tās, informē lidsabiedrības pārstāvji.

 

Pasažieri, kuru lidojumus ietekmē šīs pārmaiņas un kas ir iegādājušies biļetes tieši vietnē "wizzair.com" vai lidsabiedrības mobilajā lietotnē, tiks automātiski informēti ar e-vēstuli.

Lasītākās ziņas

120% no sākotnējās cenas automātiski tiks augšupielādēti klienta WIZZ kontā, kuru 24 mēnešu laikā varēs izmantot "Wizz Air" pakalpojumu iegādei. Pasažieri var izvēlēties arī skaidras naudas atmaksu, tās atgriešana prasīs ilgāku laiku, un klienti par nepieciešamajām bankas darbībām tiks informēti atsevišķā e-vēstulē.

Šajā gadījumā klienti varēs saņemt tikai 100% no sākotnējās cenas. Pasažieriem, kas iegādājušies biļetes caur tūrisma aģentūrām, tostarp tiešsaistes tūrisma aģentūrām, ir jāsazinās ar uzņēmumu, kurā ir pirktas biļetes.

"Wizz Air" iesaka pasažieriem sazināties ar atbildīgajām iestādēm, lai iegūtu precīzu informāciju par ceļošanas ierobežojumiem un, lai pārliecinātos par ceļošanas nosacījumiem. "Wizz Air" atgādina visiem pasažieriem, ka viņi ir atbildīgi par to, lai pirms ceļojuma būtu informēti par ceļošanas apstākļiem, kas saistīti ar valsti uz kuru viņi lido.

Savukārt aviokompānija "Ryanair" jaunā koronavīrusa izraisītās epidēmijas dēļ no šodien plkst.24 (14.marta plkst.1 pēc Latvijas laika uz laiku pārtrauks visus reisus uz un no Itālijas, kā arī Itālijas iekšzemes lidojumus, teikts lidsabiedrības izplatītajā lidsabiedrības paziņojumā.

Vienīgais galamērķis Itālijā, uz kuru "Ryanair" lido no Rīgas, ir Bergamo.

Jau ziņots, ka Saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību, Slimību profilakses un kontroles centrs (SKPC) aicina nedoties ceļojumos ārpus Latvijas.

Tāpat arī Ārlietu ministrija (ĀM) aicina uz laiku atturēties no braucieniem ārpus Latvijas, izņemot ārkārtas gadījumus un gadījumus, kad personai no Latvijas jāatgriežas savā mītnes valstī. Tas attiecas uz jebkuras ārvalsts apmeklēšanu, uzsver ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

ĀM atgādina, ja jums ir nepieciešama konsulārā palīdzība, tad ir jāzvana uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām "+371 26 33 77 11", vai rakstīt uz e-pasta adresi "palidziba@mfa.gov.lv".

Ministrija arī lūdz rūpīgi iepazīties ar SPKC mājaslapā ievietoto informāciju par jauno koronavīrusu un ieteikumiem profilakses pasākumiem.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti