Dalies:

VissTe organizē uzņēmēju tīklošanās vakarus Minhenē.

VissTe organizē uzņēmēju tīklošanās vakarus Minhenē.
  • 29. Feb. 2020

Mani sauc Kristīne Alberta. Es esmu dzimusi rīdziniece, taču jau 8 gadus saucu Minheni par savām mājām. Latvijā pabeidzu franču filoloģijas fakultāti, un visas tur iegūtās zināšanas lietderīgi izmantoju, vadot projektus franču IT uzņēmumā Minhenē. Mans hobijs ir vissTe platforma.

Ilgus gadus dzīvojot Minhenē, mana pieredze rāda, ka latvieši ar prieku satiekas viens ar otru ne tikai, lai dziedātu un dejotu, bet arī, lai veiktu darījumus.

Šī iemesla vadīta, esmu uzsākusi privātu iniciatīvu 2019. maijā, kuru saucu par vissTe  - Latvian Business Community Munich jeb par latviešu biznesa platformu Minhenē. Lai attīstītu aktīvu biznesa vidi, es regulāri rīkoju tematiskus tīklošanās vakarus, kuru mērķis ir apmainīties par karjeras jautājumiem un / vai uzņēmējdarbību, iepazīstot jaunus cilvēkus un veidojot sadarbības iespējas starp latviešu vai ar Latviju saistītiem uzņēmējiem Vācijā.

Lasītākās ziņas valstī

Arī mūsdienu digitālajā vidē lieliski darbojas labi zināmā mārketinga stratēģija – mutiskā reklāma jeb Word-of-Mouth-Marketing. Tāpēc man ir ļoti svarīgi uz katru tīklošanās reizi uzaicināt vakara īpašo viesi jeb ekspertu/uzņēmēju, kurš grib pastāstīt par savu produktu vai pakalpojumu, daloties savā veiksmīgajā pieredzē par savu biznesu Vācijā, iedvesmojot arī citus uzņēmīgus cilvēkus darboties, no vienas puses, un no otras puses meklēt sev klientus un sadarbības partnerus.  Šādā veidā iegūst abas puses, paplašinot savu profesionālo tīklu un izaugsmes iespējas savai uzņēmējdarbībai. 

Informāciju par pasākumiem, uzņēmējiem un par vissTe konceptu kopumā var atrast mājaslapā www.visste.de vai pievienojoties vissTe Latvian Business Community Munich grupām facebook un LinkedIn.

LinkedIn: Visste Latvian Business Community Munich
https://www.linkedin.com/groups/8766622/
Facebook: Visste Latvian Business Community Munich  
https://www.facebook.com/groups/2137205479694485/

Priecāšos ikvienu satikt jau nākamajā tīklošanās vakarā !

Draudzīgi sveicieni,

Kristīne Alberta

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti