Dalies:

Vienoto latviešu notikumu kalendāru iespējams pievienot arī organizāciju mājas lapās

Vienoto latviešu notikumu kalendāru iespējams pievienot arī organizāciju mājas lapās
  • 04. Jun. 2020
  • 00.52

Izziņojot vairāk kā 2000 dažādus latviešiem noderīgus notikumus visā pasaulē katru gadu, portāls Latviesi.com nodrošina lielāko Latvijas diasporas notikumu datubāzi. Esam izveidojuši iespēju izvietot notikumu kalendāru arī latviešu organizāciju un kopienu mājas lapās, kurās automātiski tiktu nodrošināta aktuālās informācijas atjaunošanās, tādējādi samazinot darbu lapu administratoriem.

Priecāsimies, ja iepazīsieties ar vairākiem jau esošiem piemēriem ar IFRAME ievietotiem notikumu sadaļai Latviešu biedrības Austrijā mājas lapā - www.latviesi.at/  un ar XML savienojumu aktualizētai informācijai Pasaules brīvo latviešu apvienības mājas lapā - www.pbla.lv/

Lai nodrošinātu automātisku visu valstu Vienotā diasporas kalendāra informācijas ievietošanu un automātisku aktulizēšanu arī jūsu mājas lapā ir nepieciešams vēlamajā sadaļā pievienot šādu IFRAME kodu:

Lasītākās ziņas

<iframe src="https://www.latviesi.com/notikumi/?embed=1" style="width:100%; padding:0; border:0; height:800px;"></iframe>
 
Kalendārā tehniski ir iestrādāta iespēja atlasīt interesējošo informāciju gan par sarīkojumiem visā pasaulē, gan pēc valsts vai arī pievienot tos jau jūsu esošajam kalendāram. Par šīm iespējām aicinām sazināties ar mums!

Lai Tu kā privātpersona pievienotu arī Tavas organizācijas sarīkojumus vienotajā notikumu kalendāra, Tev ir jāreģistrējas portālā Latviesi.com un sadaļā: latviesi.com/notikumi/ jānospiež poga PIEVIENOT NOTIKUMU, atzīmējot nepieciešamo informāciju pievienošanas logā. Ja Tu vēlies sarīkojumu pievienot savas organizācijas vārdā, lūdzu raksti mums uz redakcija@latviesi.com un mēs pievienosim Tevi kā Organizācijas konta administratoru.

Latviesi.com ir interneta portāls latviešiem ārpus Latvijas, kas sniedz noderīgu informāciju un nodrošina kopienas komunikācijas platformu latviešiem visā pasaulē, ar mērķi palīdzēt latvietības stiprināšanā, ikdienas sadzīvē un strādājot, studējot vai ceļojot ārpus Latvijas.

Latviesi.com projektu “Vienota latviešu diasporas Notikumu kalendāra datubāzes attīstīšana" finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem un tas ir īstenots projekta Nr. 2018.LV/DP/10/24 ietvaros.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti