Dalies:

VIDEO! Briseles latvieši iztaujā partiju pārstāvjus!

VIDEO! Briseles latvieši iztaujā partiju pārstāvjus!
  • 08. Jun. 2018

Ārpus Latvijas pašlaik dzīvo aptuveni 200 tūkstoši valstspiederīgo, un politiski viena no aktīvākajām kopienām atrodas Beļģijā. Gatavojoties rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, vietējā Latviešu biedrība uz Briseli uzaicinājusi politisko partiju pārstāvjus, lai izvaicātu gan par Latvijā aktuāliem notikumiem, gan par solījumiem diasporai. Šīs ir vienas no pirmajām priekšvēlēšanu debatēm, kur tiekas daudzu partiju pārstāvji.

Uz diskusiju ar Briseles latviešiem gandrīz visu aicinātie partiju pārstāvji ieradušies bez liekas mudināšanas. Taču nevar nepamanīt, ka starp atbraukušajiem politiķiem nav nevienas sievietes. Te ir "Saskaņas", "KPV LV", "Progresīvo", Jaunās konservatīvās partijas (JKP), "Jaunās Vienotības", Nacionālās apvienības (NA) un "Attīstībai/Par" pārstāvji.

Uz debatēm bija uzaicināti arī Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) pārstāvji, bet ne tās ministriem, ne deputātiem šoreiz neatradās laiks, un neviens cits visā partijā, kas būtu cienīgs runāt ar diasporu debatēs, tā arī neatradās.

Lasītākās ziņas valstī

Plašā informācija lsm.lv

Foto: Youtube ekrānuzņēmums

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti