Dalies:

VID vadītāja: Piedaloties čeku loterijā, iedzīvotāji palīdzēs mazināt krāpšanos

VID vadītāja: Piedaloties čeku loterijā, iedzīvotāji palīdzēs mazināt krāpšanos
Latviesi.com
  • 01. Jul. 2019

Ja cilvēki par iegādātajām precēm vai pakalpojumiem neprasa čekus, tad Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir lielāks darba apjoms uzņēmumu kontrolē. Piedaloties čeku loterijā, cilvēki varēs palīdzēt iestādei, lai kopā mazinātu krāpšanos, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica VID vadītāja Ieva Jaunzeme.

Jaunzeme norādīja, ka čeku saņemšana VID ļoti palīdzēs, tāpēc, ka, jo vairāk tiek saņemtas bildes ar čekiem, jo vairāk var salīdzināt ar čeku lentām, ko dabū no uzņēmējiem.

Lai piedalītos loterijā, vietnē cekuloterija.lv jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete  par summu no 5 eiro, aizpildot dažus vienkāršus informācijas laukus. Personas datus norādīt nav nepieciešams - jāievada tikai savs mobilā tālruņa numurs, lai VID varētu sazināties laimesta gadījumā. Lai saņemtu laimestu, būs jāierodas VID un jāraksta iesniegums. Tikai tobrīd laimējusī persona tiks identificēta.

Lasītākās ziņas valstī

Izložu rezultātus varēs uzzināt VID un "Latvijas Loto" mājaslapā vai "Superbingo" ēterā, kā arī ar īsziņu mobilajā tālrunī, ja kritīs laimests. Pirmā izloze plānota 15.augustā. Plānots izlozēt 30 tūkstošus eiro ik mēnesi un 70 tūkstošus eiro reizi gadā

 

Autors: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti