Dalies:

Vēstnieks Aivars Groza sveic klātesošos filmas “Izlaiduma gads” seansā Baltijas un Ziemeļvalstu Jaunatnes filmu festivāla laikā

Vēstnieks Aivars Groza sveic klātesošos filmas “Izlaiduma gads” seansā Baltijas un Ziemeļvalstu Jaunatnes filmu festivāla laikā
  • 17. Nov. 2017

16.novembrī lielu publikas interesi raisīja latviešu režisora Andra Gaujas filma “Izlaiduma gads”, pulcējot daudz kino mīļotāju un gūstot plašu publikas atsaucību. Filma tika izrādīta India Habitat centrā Ņūdeli Baltijas un Ziemeļvalstu Jaunatnes filmu festivāla ietvaros, kurš notiek no 13. līdz 18.novembrim.

Pirms filmas, uzrunājot publiku, Latvijas vēstnieks Indijā Aivars Groza pauda prieku par iespēju iepazīstināt Indijas publiku ar filmu, kura plaši izrādīta gan Latvijā, gan ārvalstīs un guvusi vērā ņemamus panākumus starptautiskajos filmu festivālos. Vēstnieks arī pauda gandarījumu, ka filmas izrādīšana notiek dažas dienas pirms Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienas, kā arī ieskandina Latvijas Simtgades svinības Indijā.

Vēstnieks nodeva festivāla organizatoriem un skatītājiem sveicienus no filmas režisora Andra Gaujas. Režisors ar gandarījumu atcerējās filmas pēcapstrādi Mumbajā, kura bija notikusi visaugstākajā līmenī, un lielisko sadarbību ar pieredzējušiem indiešu ekspertiem, gan veicot filmas krāsu korekciju, gan skaņas miksēšanu Mumbajas studijās.

Foto: Latvijas vēstniecība Indijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti