Dalies:

Vēstniecībā tiekas Baltkrievijā studējošie Latvijas jaunieši

Vēstniecībā tiekas Baltkrievijā studējošie Latvijas jaunieši
  • 21. Mar. 2016

17. martā Latvijas vēstnieks Baltkrievijā Dr. Mārtiņš Virsis tikās ar Baltkrievijas augstākajās mācību iestādēs studējošajiem jauniešiem no Latvijas. Lai iepazītos ar vēstniecības darbu konsulārajā, ekonomiskajā, kultūras un imigrācijas jomā, bija ieradušies jaunieši no Baltkrievijas Valsts medicīnas universitātes, Baltkrievijas Nacionālās tehniskās universitātes, Baltkrievijas Valsts lingvistiskās universitātes, Mogiļevas Valsts pārtikas tehnoloģijas universitātes un Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras un sporta institūta.

Tikšanās laikā jaunieši iepazīstināja ar savu izvēlēto specialitāti Baltkrievijas augstākajās mācību iestādēs, kā arī pastāstīja par iegūto pieredzi mācību procesā un nākotnes plāniem pēc universitātes beigšanas, kas tiek saistīti ar darba iespējām gan Latvijā, gan Baltkrievijā, gan arī citās valstīs.

Šāda tikšanās Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā notika pirmo reizi, un jaunieši atzina, ka tā ir stiprinājusi viņu saites ar Latviju, kā arī interesi piedalīties vēstniecības organizētos kultūras pasākumos.

Lasītākās ziņas valstī

Augstāko izglītību Baltkrievijas universitātēs Minskā Vitebskā, Polockā, Mogiļevā, Grodņā un Pinskā iegūst četrdesmit Latvijas valstspiederīgie.

Foto: Latvian Foreign Ministry

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti