Dalies:

Vēstniecībā Polijā norisinās "Ēnu diena"

Vēstniecībā Polijā norisinās "Ēnu diena"
  • 18. Feb. 2014

14.februārī Latvijas vēstniecībā Varšavā norisinājās "Ēnu diena", kuras ietvaros vēstniecības diplomātus un darbiniekus "ēnoja" Krakovas rajona pilsētas Vielka Viesa (Wielka Wieś) pamatskolas skolēni – Matīss Steķis un Kornēlija Reinfusa. "Ēnām" bija iespēja iepazīt ar vēstniecības darba specifiku un tā nozīmi.

"Ēnas" iepazinās ar Latvijas vēstnieku Polijā Ilgvaru Kļavu un ar vēstniecības padomnieces Andas Ābeles veicamajiem uzdevumiem vēstniecībā. Vecākā referente konsulārajos jautājumos Danuta Dutkeviča iepazīstināja skolēnus ar vēstniecības konsulāro darbu un ar to saistītajām problēmām, savukārt trešais sekretārs Jans Kevišs-Petuško izstāstīja par administratīvā darba specifiku, preses analīzi un ekonomiskās sadarbības veicināšanu starp Latviju un Poliju. Vēstniecības sekretariātā bija iespēja ieskatīties vēstniecības ikdienas darba plānošanā, organizēšanā un koordinācijā.

"Pēc atgriešanās mājās mums būs ko pastāstīt vecākiem un skolas biedriem", teica Kornēlija Reinfusa. Abas "ēnas" atzina, ka ieguvuši daudz interesantas informācijas par vēstniecības darbu un tagad to izprot.

Ziņas autors: Latvijas Republikas vēstniecība Polijas Republikā 
Foto: Latvijas vēstniecība Varšavā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti