Dalies:

Vēstniecībā Londonā sekmīgi aizvadīts 13. Saeimas vēlēšanu iecirkņu vadītāju apmācību seminārs

Vēstniecībā Londonā sekmīgi aizvadīts 13. Saeimas vēlēšanu iecirkņu vadītāju apmācību seminārs
  • 27. Aug. 2018

2018. gada 25. augustā Latvijas vēstniecībā Londonā sekmīgi aizvadīts 13. Saeimas vēlēšanu iecirkņu vadītāju apmācību seminārs. Uz vēstniecības organizēto semināru pulcējās visu 19 Apvienotajā Karalistē apstiprināto vēlēšanu iecirkņu pārstāvji. Semināru vadīja un savā ilggadējā pieredzē dalījās Centrālas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars, kas Apvienotajā Karalistē ieradās īpaši dalībai šajā pasākumā.

Semināra dalībnieki visas dienas garumā iepazinās ar praktisko informāciju par vēlēšanu organizācijas procedūrām un vēlēšanu norisi. Viena no apmācību visinteresantākajām un saistošākajām daļām bija vēlēšanu iecirkņa darbības izspēle, sākot ar vēlētāju sagaidīšanu un beidzot ar rūpīgo un atbildīgo balsu skaitīšanu. Vēlēšanu iecirkņu pārstāvji aktīvi un atsaucīgi iesaistījās seminārā, saņemot nepastarpinātu un praktisku informāciju no Centrālas vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja, kas veicinās sekmīgu vēlēšanu norisi Apvienotajā Karalistē.

Vēstniecība ir pateicīga uzņēmīgajiem un pilsoniski aktīvajiem tautiešiem, kas izrādīja gatavību organizēt vēlēšanu iecirkņus Apvienotajā Karalistē, tādējādi nodrošinot Latvijas pilsoņiem plašākas iespējas nodot savu balsi Saeimas vēlēšanās 6. oktobrī.

Lasītākās ziņas valstī

Vēlēšanu iecirkņu vadītāju sagatavošanas apmācības tiek rīkotas, izmantojot Ārlietu ministrijas piešķirto finansējumu diasporas atbalstam.

Plašāka informācija par to, kas katram ārvalstīs dzīvojošam balsstiesīgajam Latvijas pilsonim būtu jāzina gan pirms 13. Saeimas vēlēšanām, gan vēlēšanu dienā, pieejama vēstniecībasun Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapās.

Foto: Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti