Dalies:

Vēstniecība atzīmē valsts svētkus kopā ar tautiešiem Berlīnē, Štutgartē, Minhenē un Villihā

Vēstniecība atzīmē valsts svētkus kopā ar tautiešiem Berlīnē, Štutgartē, Minhenē un Villihā
  • 21. Nov. 2017

Tautieši Vācijā ar svinībām lielākās un mazākās Vācijas pilsētās šogad plaši atzīmē Latvijas 99. dzimšanas dienu. Vēstniecības darbinieki valsts svētkus šogad atzīmēs kopā ar tautiešiem Berlīnē, Štutgartē, Minhenē un Villihā.

17. novembrī Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa ar uzrunu atklās Berlīnes latviešu bērnu un kultūras biedrības rīkoto valsts svētku koncertu “Frannz Club Berlin”, kur uzstāsies diasporas mūzikas kolektīvi un tradīcijām bagātā latviešu postfolkloras grupa “Iļģi”. 18. novembrī vēstniece apmeklēs Latviešu kultūras biedrības SAIME rīkotās valsts svētku svinības “Kur tā zeme laimīgā” Štutgartes Mārtiņbaznīcā ar diasporas kolektīvu uzstāšanos un grupas “Brāļi Puncuļi” koncertu.

Savukārt vēstniecības vadītājas vietnieks Jānis Bērziņš 18. novembrī ar uzrunu atklās Latviešu kultūras biedrības “Namejs” rīkotās valsts nacionālās dienas svinībās Minhenē “Sarkanbaltsarkans” ar koru “Austrumkalns” (Londona) un “Laima” (Minhene) uzstāšanos. Vēstniecības Konsulārās nodaļas vadītāja Dace Pogenpola uzrunās viesus “Deutsch-Lettischer Freundeskreis e.V.” rīkotajās valsts nacionālās dienas svinībās Villihā (Willich).

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti