Dalies:

Vēstniecība ASV informē par Latvijas simtgadi ES valstu vēstniecību Atvērto durvju dienā

Vēstniecība ASV informē par Latvijas simtgadi ES valstu vēstniecību Atvērto durvju dienā
  • 15. May. 2018

12. maijā pie Latvijas vēstniecības ASV bija iespēja uzzināt vairāk par Latvijas simtgadi, tūrisma iespējām, nogaršot latviešu ēdienus un dzērienus, kā arī izbaudīt latviešu dejas un dziedāšanu. Ikgadējā ES Atvērto durvju (EU Open House) dienā pie Latvijas vēstniecības uzstājās latviešu dziedātāju kolektīvs “Sudrabavots” un dejotāju kolektīvs “Namejs.”

Vairāk nekā pieci tūkstoši apmeklētāji varēja nobaudīt Latvijas produktus - uzņēmuma “Laima” šokolādes produkciju, uzņēmuma “Black Rooster Foods” maizi, uzņēmuma “Amrita” ūdeni, uzņēmuma “Latvijas balzams” Rīgas melno balzamu, kā arī uzņēmuma “Coffee Pixels” ēdamo kafiju. Tāpat cilvēki tika cienāti ar Latvijas šprotēm, pelēkajiem zirņiem ar speķi, kaņepju sviestu, un kartupeļu čipsiem. Atvērto durvju dienu viesi varēja saņemt bezmaksas informācijas materiālus par Latviju – lielāko daļu no tiem izstrādājis Latvijas Institūts – kas daudzus rosināja interesēties vairāk un apmeklēt Latviju.

ES dalībvalstu Atvērto durvju diena notika Eiropas Kultūras mantojuma gada un Eiropas Kultūras mēneša – maija – ietvaros. Vēstniecībai šī Atvērto durvju diena pagāja Latvijas simtgades zīmē.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti