Dalies:

Vēstniecība Apvienotajā Karalistē piedalās seminārā par aprūpes sistēmu Apvienotajā Karalistē dzīvojošiem ārvalstniekiem

Vēstniecība Apvienotajā Karalistē piedalās seminārā par aprūpes sistēmu Apvienotajā Karalistē dzīvojošiem ārvalstniekiem
  • 21. Feb. 2018

2018. gada 20. februārī vēstniecības Apvienotajā Karalistē konsulārās amatpersonas piedalījās izglītojošā seminārā par aprūpes sistēmu Apvienotajā Karalistē ārvalstniekiem. Seminārs norisinājās Rumānijas Kultūras institūtā.

Semināru vadīja pārstāvji no organizācijām Children and Families Across Boarders (CFAB), Children and Family Court Advisory an Support Service (CAFCASS) un labdarības organizācijas Reunite International, kura palīdz vecākiem gadījumos, kad bērni bez viņu piekrišanas aizvesti uz citu valsti. Galvenais uzsvars tika likts uz bērnu aizsardzības sistēmu Apvienotajā Karalistē. Semināra dalībnieki tika iepazīstināti ar sociālo dienestu darbības principiem gadījumos, kad iesaistītās personas ir ārvalstnieki.

Izglītojoši semināri ārvalstu diplomātiem par bērnu aprūpes jautājumiem Apvienotajā Karalistē ir regulāra prakse, kurā pastāvīgi piedalās arī Latvijas diplomāti. Iepriekš šāda pasākuma organizēšanu ir uzņēmusies arī Latvijas vēstniecība Londonā, kad 2015. gada rudenī sadarbībā ar CFAB vēstniecības telpās tika rīkots seminārs.

Vēstniecība atkārtoti aicina tautiešus iepazīties ar iepriekš vairākkārt izplatīto informāciju par bērnu aprūpi Apvienotajā Karalistē.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti