Dalies:

Vēstniecība Lielbritānijā aicina pieteikties diasporas atbalsta finansējumam projektu īstenošanai

Vēstniecība Lielbritānijā aicina pieteikties diasporas atbalsta finansējumam projektu īstenošanai
  • 27. Mar. 2019

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē aicina latviešu diasporas organizācijas līdz 2019. gada 10. aprīļa darba dienas beigām pieteikties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta finansējumam pasākumiem un iniciatīvām, kuru īstenošana paredzēta laika posmā no 2019. gada 1. jūlija līdz 31. decembrim.

Ārlietu ministrijas Diasporas atbalsta projektu izvērtēšanas komisija par 2019. gada prioritātēm noteikusi projektus, kuri veicina:

  • latviskās identitātes un piederības stiprināšanu un latviešu valodas saglabāšanu, kā arī kultūras izpēti un saglabāšanu;
  • mērķtiecīgu diasporas iesaistīšanu Latvijas tautsaimniecības, valsts pārvaldes un zinātnes attīstīšanā;
  • diasporas pilsoniskās un politiskās līdzdalības veicināšanu;
  • remigrāciju.

Ņemot vērā Vēstniecības lomu pieteikumu izskatīšanā, vēstniecība aicina iesūtīt aizpildītu projekta pieteikuma anketu ar precīzu projekta aprakstu uz e-pasta adresi Embassy.UK@mfa.gov.lv līdz 2019. gada 10. aprīļa darba dienas beigām.

Lasītākās ziņas valstī

Papildus, sadalot iepriekšējās projektu izskatīšanas kārtās nepagūto finansējumu, tiek plānoti sekojoši projektu pieteikumu termiņi:

  • līdz 2019. gada 10. jūnija darba dienas beigām projektiem, kuru īstenošana paredzēta laika posmā no 2019. gada 14. jūlija līdz 31. decembrim;
  • līdz 2019. gada 10. oktobra darba dienas beigām projektiem, kuru īstenošana paredzēta laika posmā no 2019. gada 14. novembra līdz 31. decembrim.

Tāpat diasporas organizācijas aicinātas savlaicīgi iesniegt projektu pieteikumus, jo uz nākamā gada beigām atlikušais finansējums varētu būt pieejams ļoti ierobežotā apjomā.

Projektu pieteikumu anketa un atskaišu veidlapas, ka arīinformācija par projektu iesniegšanas kārtību un kritērijiem pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā.

Diasporas organizācijas Apvienotajā Karalistē par projektu pieteikumiem aicinātas konsultēties ar Vēstniecības otro sekretāru (ES jautājumi un diaspora) Kasparu Krumholcu (kaspars.krumholcs@mfa.gov.lv).

Informācija par Ārlietu ministrijas atbalstītajiem diasporas projektiem 2019. gada 1. pusgadam pieejami ministrijas mājaslapā.

Papildus atgādinām par Vēstniecības aicinājumu rīkot tautiešiem informatīvos seminārus par Brexit. Praktiskās lietas par semināru pieejamas www.eurights.uk, kur iekļauti arī nosacījumi, kā arī video ar ieteikumiem. Par cilvēku skaita apzināšanu iesakām uztaisīt nelielu aptauju un/vai reģistrēšanos savās Facebook grupās.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti