Dalies:

Vēstniece Skujiņa Ķīlē tiksies ar Šlēzvigas-Holšteinas augstākajām amatpersonām

Vēstniece Skujiņa Ķīlē tiksies ar Šlēzvigas-Holšteinas augstākajām amatpersonām
  • 08. Jan. 2019

No 8. līdz 9. janvārim Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa apmeklēs Šlēzvigas-Holšteinas galvaspilsētu Ķīli, kur tiksies ar federālās zemes augstākajām amatpersonām. Vēstnieci vizītē pavadīs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības Vācijā vadītājs Helmuts Salnājs.

Ķīlē vēstniece tiksies ar Šlēzvigas-Holšteinas federālās zemes ministru prezidentu Danielu Ginteru (Daniel Günther), ekonomikas ministru Dr. Berndu Buholcu (Bernd Buchholz), kā arī parlamenta prezidentu Klausu Šlī (Klaus Schlie). Ar amatpersonām paredzēts pārrunāt starpparlamentārās attiecības, kā arī sadarbību ekonomikas, kultūras un tūrisma jomās.

Ginters ir Vācijas Kristīgo demokrātu apvienības (CDU) biedrs un ministru prezidenta amatu ieņem kopš 2017. gada, veidojot koalīciju ar Brīvo demokrātu partiju (FDP) un Vācijas Zaļo partiju (Grüne).

Lasītākās ziņas valstī

Šlēzvigā-Holšteinā atrodas vairākas nozīmīgas Baltijas jūras ostas un bijušās Hanzas savienības pilsētas, līdz ar to reģionam ir vēsturiski ciešas ekonomiskās saites ar Baltijas reģionu. Latvija šobrīd ir Baltijas jūras valstu padomes prezidējošā valsts.

Foto: Ķīles osta

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti